2726
عنوان

بچه ها داروی اشتباهی دادم😭😭😭

508 بازدید | 43 پست

وقت داروی پسرم بود باید گایافنزبن میدادم نمیدونم چرا من خاک برسر ازیترومایسین دادم😢😭😭ساعت ۶داده بودم

چیکارکنم الان؟؟

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیزی نمیشه ازیترومایسین که خطرناک نیست میترسی یه بار هیچی نمیشه

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
مطمعنی😭

طوری نمیشه نترس مطمئن باش گلم 

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
باید چند ساعت یبار بهش میدادی؟؟

روزی ۱بار 😢

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
چیزی نمیشه ازیترومایسین که خطرناک نیست میترسی یه بار هیچی نمیشه

الان اون یکیو ندم دیگه؟؟

الان اون یکیو ندم دیگه؟؟

اگه تازه دادی نه هنوز نده یوقت تداخل دارویی نداشته باشن 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
اگه تازه دادی نه هنوز نده یوقت تداخل دارویی نداشته باشن 

الان دادم تا از گلوش رفت پایبن دیدم عوضی دادم😭😭

چیزی که مطمئن باش هیچی نمیشه.ولی چند سی سی بهش دادی.وزن و سن بچت رو هم بگو

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
چیزی که مطمئن باش هیچی نمیشه.ولی چند سی سی بهش دادی.وزن و سن بچت رو هم بگو

۶سالشه ۱۹کیلو

یه قاشق مربا خورب

2706