1464
1482

اول از همه بگم چرا دهن ندارن چون خیلییییاا میپرسن... عروسکای روسی نماد رازداری هستن و فقط چشم دارن... این کار یدونه هست و آماده ی فروشه.. قیمت 180...قد 40 سانت. با قابلیت نشستن و چرخش دست و سر.... همین عروسک رو آموزش مجازی هم داریم که از صفر تا صد این عروسک رو آموزش میدم حتی اگر خیاطی بلد نباشید. کامل کامل. اونم قیمتش فقط 80 هزارتومنه عزیزان. اگر خواستین پیام بدین درخدمتم

خيلي دوس دارم ياد بگيرم درس كنم

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لايك نكنيد لطفا 😕هوررااا منم باردار شدم 😻از اين به بعد به كمپين اونايي كه ميرن تو تاپيك غذا ميگن:(فك نميكني شايديه خانوم باردار اينجا دلش بخواد 😒 يا اوووف ويار كردم برم شوهرمو بيدار كنم بره برام بگيره 😆)ميپيوندم 😂✌️🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

استارتر اگه میدونی این تقریبا چقدر در میاد اندازشم بهم میگی 

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
1484

وای چقدر خوشگلن اینا ...اگه دختردار بشم تاپیک رو ذخیره میکنم حتما میخرم ....دستت طلا خواهری

وزن اولیه۶۸...وزن فعلی ۶۵..وزن هدف ۶۰...   توکل بر خدا وکمک دوستانم به هدفمون برسیم....تاپیک لاغری خانومای ۸۵کیلویی
8
1476
این 35 سانتش 150 40 سانتش 180

ممنون ببخشید

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

وای آفرین خانوم باسلیقه💗💗💗

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم تمام لحظه های زندگی من ، به زیبایی بودن توست👈💙👉my baby loading👶پسرم ، تو مرا جان و جهانی ، بی تو ! چه کنم جان و جهان را؟😍خدا جونم ، مواظب پسرم باش بند بند دلم به بند بند ووجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم و سلامت به دستم ببرسون ، قول میدم همیشه مواظبش باشم بیشتر از جونم😻 پسرم ، تو از آسمان ها آمده ای و اینجا زمین است گاهی سرداست گاهی خشک است ، تلخ است اما نترس و نگران نباش بررایت بهشتی میسازم شبیه جایی که از آن آمده ای👶👦 هرچه باشم بی تو رویایی ندارم بی تو هیچم بی تو دنیایی ندارم💏💑 زندگیمون سه نفره ست منو کمیل و باباش💑👶   married💗javad متاهل ، متعهدخدایا پشت و پناه همسرم باش که او تنها پناه من است 💗 ، مرد کوچک من ، بزرگ مرد آینده داشتن تو ، داشتن تمام خوبیهاست ، عاشقتیم عشق مامان و بابا 💗این ۱٫۲ ماه ، رو با لحظه شماری برای گرفتن دستای کوچولوت میگذرونیم 👈💗👉پسرم ، مرد کوچیکه زندگیمه ،💏👶nahid+javad=komeil👶
1457