2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با احتیاط انجام بده

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

که شما ها رو سرکار بزارم یا نزارم

این بقیه عنوان تاپیک اسی

نه انجام نده،اینم جوابش

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
که شما ها رو سرکار بزارم یا نزارم این بقیه عنوان تاپیک اسی نه انجام نده،اینم جوابش

شوهرم نمیزاره من جایی برم تا الانم خونه نیومده پیش رفیقاش به نظرتون فردا شویچ ماشین بردارم گوشیمو خاموش کنم برم بیرون؟

شوهرم نمیزاره من جایی برم تا الانم خونه نیومده پیش رفیقاش به نظرتون فردا شویچ ماشین بردارم گوشیمو خا ...

نه نکن،شما نباید هر چیزی رو تلافی کنی

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
دارم میترکم از حرص گوشیش خاموش کرده خونه هم نیومده تا الان

مطمئنی جای دوستاش

چه لزومی داره خاموش کنه

مطمئنی جای دوستاش چه لزومی داره خاموش کنه

ظهر دعوای شدیدمون شد نزاشت برم خونه داییم از صبح خونه تنهام حالا هم خونه نیومده منو نمیزاره برم بعد خودش خوش میگذرونه دارم حرص میخوروم شدید

ظهر دعوای شدیدمون شد نزاشت برم خونه داییم از صبح خونه تنهام حالا هم خونه نیومده منو نمیزاره برم بعد ...

بچه داری؟؟؟

2706