2737
2734
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

| مشاهده متن کامل بحث + 50903 بازدید | 762 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۳۰ روزه

عزیزم با اینکه من طرفداره طب سنتی هستم و لی قطعا و قطعا و قطعا اشتباه کردی، اونم بچه به این کوچیکی همین الان بردار ببرش بیمارستان. 

بچه سی روزه رو چه به داروی گیاهی، بخدا روانی شدم، آخه جهل تا کجا،. 

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

آفرین، چه کار خوبی کردی که به حرف مادرشوهرت گوش کردی، هرچی باشه مادرشوهرته و از دکترا بیشتر حالیشه

بچه ت هم خوب میشه نگران نباش

همون دوازده گیاه رو بهش بدی عالیه واسش

😐

😐

😐

😐

😐

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2728
اومده تاپیک زده اعصاب همه ما رو گند زده حالا هم جواب نمیده. حتما بچه رو کشته تا حالا

ریلکس باش حتما برده دکتر بچه رو

2738

حالا نافهمی بچه ۱۵ ساله تا حدی قابله تحمله نظر بعضی کاربرا برای بستری نکردن بچه وحشناااکه😐 !

فقط نادونی جهل مختصه مادر شوهر سن دار اسی نیس بعضی خانومای جوان هم  تو قرن ۲۱ همچنان با تکنولوژی که ریخته دورشون از مادر شوهر اسی هم نادون ترن

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.