2726
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

| مشاهده متن کامل بحث + 50903 بازدید | 762 پست

دوستانی که دست جمعی به من حمله میکنن و میگن داروی امام کاظم چیه و فلانه اولا بگم علم خداوند که توسط ائمه اومده ازعلم  همه انسانها بالاتره و فقط مال یه دوره نیست و تا پاینان دنیا ادامه داره بعدم من و تمام خانوادم حتی بچه کوچیکم این دارو رو استفاده میکنیم بعدم این لینکو درمورد طب اسلامی میزارم که یه سایت بر اساس منافع مالی یه عده اومده توهین کرده به طب اسللمی با اون کاری ندارم تو همین سایت برین قسمت پایین فقط نظرات مخاطبارو بخونید تا بفهمین چی میگم ، یا علی (لفطا ریپلای نکنید چون من از حرفم کوتاه نمیام با تشکر😊) 

https://www.yjc.ir/fa/news/6404285/مدعیانی-که-به-نام-اسلام-با-جان-مردم-بازی-می‌کنند-طب-اسلامی-بازیچه‌ای-برای-سودجویان

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
ینی مردی که یه بچه میگیره رو باید کشت بابا  ابادان که هزینه اژانس خیلی نمیشه یه اژانس بگیر &nbs ...

نه منظورم اینه تفاوت سنیشون زیاده،اخه ی مرده سی ساله با ی بچه پونزده ساله چ وجه اشتراکی دارن،چون سنش کمه شوهرش روش حساب نمیکنه ک البته اشتباهه

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه منظورم اینه تفاوت سنیشون زیاده،اخه ی مرده سی ساله با ی بچه پونزده ساله چ وجه اشتراکی دارن،چون سنش ...

سنشون دوبرابره همه اره اشتباهه

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
۳۰ روزه

واقعا ماتسفام واسه مادری که بهدبچه ۳۰ روزه ای آتاآشغالها رو سمده و متاسف تر هستم واسه اون عطلاری احمقی که جرئت میکنه به بچه ۳۰ روزه اینا رو بده

امید وارم اون بچه معصوم زیر دست شما سالم بمونه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2728
اخه کسی راضی نشد بستریش کنم چون دومین روزش بود بستری شد چهار ردز بخاطره زردی الان مادرشوهرم میگه هر ...

چقدر تو باید مادر خودخواهی باشی که بخاطر حرف شنیدن از مادرشوهرت حاضری جون بچتو بخطر بندازی

واقعا چند سالته؟؟؟

لعنت به این مادر شوهرا که فقط زر میزنن

مادر شوهر زر بزنه مادر باید انقد عرضه داشته باشه و جون بچش واسش مهم باشه که همه اینا رو بجون بخره این آشغالها رو تو حلق و  جود بچش نریزه

بعد از ابن تاپیک دیگه تاپیک نزده.

والا نمیدونم من کامنت ها رو خوندم متوجه شدم 

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

کارت خیلی اشتباهه چطور به بچه ۳۰ روزه دارو گیاهی دادی

من خودم تا حدودی اطلاعات درباره طب اسلامی دارم ولی تا حالا به پسر ۱۹ ماهم دارو گیاهی ندادم

ریسکش خیلیه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
۳۰ روزه

تو واسه بچه ی ی ماهه ریسک کردی😥

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2706