2726
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

| مشاهده متن کامل بحث + 50903 بازدید | 762 پست
اخه کسی راضی نشد بستریش کنم چون دومین روزش بود بستری شد چهار ردز بخاطره زردی الان مادرشوهرم میگه هر ...

به درک که مادرشوهرت چی میگه، ببین چند نفر اینجا دارن بهت میگن

این ریسک سر جون بچه است، سرماخوردگی نوزاد خطرناکه، با بچه یک ساله و دوساله و ده ساله فرق داره

خودشون بش دادن  

تو نقشت چیه؟ همش که دیگرون برات تصمیم میگیرن

تو چکاره ای پس؟ مادر بچه ای

من دایه مهربون تر از مادر نیستم ولی بخدا عواقب دیر دکتر بردن و دیدم

زوود برو 

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشون بش دادن 

غلط کردن..بگیر از زیر دستشون وای چه حرصی خوردم..بچه گناه داره ببرش معطل نکن

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

میدونی اگه بلایی سر بچت بیاد  دور از جونش بخاطر بستری نکردن همون مادرشوهرت زندت نمیزاره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2728
چکار کنم الان راضیشون کنم ببرنش بستری

یعنی چی ب ننه شوهر چ ربطی داره اخه بچه توعه ها اختیار بچتم نداری؟ب شوهرت بگو همین الان پاشم ببریمش بیمارستان ،حرفیم زد اون مادر شوهرت داد بیداد کن خونه رو رو سرشون خراب کن سلامتی بچته ها شوخی بردار نیست،کولی بازی دربیارو ببرش بیمارستان

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
چکار کنم الان راضیشون کنم ببرنش بستری

بگو دوستم پرستاره گفته سرماخوردگی نوزاد خزلی خطرناکه، بدن لچه نمیتونه با عفونت مقابله کنه، ریه و سیستم تنفسی خیییییلی ضعیفه هنوز، حتما باید تحت مراقبت ویژه باشه

2706