2703
2553
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

| مشاهده متن کامل بحث + 50899 بازدید | 762 پست

زود ببر بستری بچت از دست میدی دور از جون

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

نه بدترین کارو کردی میدونی عفونت چقد وحشتناکه و اگه درمان نشه کهنه شه تو بدن چه بلایی سرت دخترت میاد ؟برو زود بستریش کن خودت مواظبش باش پرستارا بلایی سرش نیارن (حالا پرستارا نریزید سرم خب یه سریاتون حوصله بچه ندارید )

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۰ روزه

چی؟؟؟ بچه یه ماهه رو آوردی خونه تا عفونتش با آویشن خوب بشه؟  پاشو ببرش بستریش کن. بچه من چهار ماهه بود بستری کردن گفتن نمیشه دارو داد بهش. بلند شو برو تا دیر نشده

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز
2720

آره اشتباه کردی کاری ک من توی پنج ماهگی پسرم کردم عفونت ادرار داشت بستریش نکردم یکیلو وزن کم کرد بچه ام شد پوست و استخون .ترو خدا برو بستریش کن دو روز میمونه بهش آنتی بیوتیک تزریقی میکنن ولی عذاب نمیکشه

۳۰ روزه

به بچه ی ۳۰ روزه واقعا میخوای دارو گیاهی بدی😑

حداقل داروهای دکترو بده

اونم بچه ای که دکتر تشخیص بستری داده

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2714

نه بسیار اشتباه کردی، بردار بچه رو ببر بیمارستان. این داروهای عطاری بهشون اعتباری نیست. چند وقت پیش کلی کارگاه تولید دارو گیاهی پلمپ کردن پر از موش و سوسک و کثافت...

وقتی دکتر میگه بستری به خاطر عفونت یعنی شرایط بچه اورژانسیه، خدای نکرده یه تشنج کنه رو مغزش اثر بذاره یه عمر خودت رو نمیبخشی. دارو گیاهی نهایتا واسه یه سرماخوردگی خفیفه

عفونت شوخی بردار نیست

من خودم با بیمارستان و بستری مخالفم ولی عفونت اونم برای بچه حتما اگه تشخیص دکتر بستری بوده ببرش

خدای نکردا تب نکنه یا تبش بالا نره

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم...
۳۰ روزه

وای دختر تو عقلت سرجاشه بچه سی روزه رو که عفونت شدید داره با دارو گیاهی درمان میکنی خدای من  خودت چند سالته ؟یه بزرگتر اونجا نبود دعوات کنه

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706