1472
1411
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

| مشاهده متن کامل بحث + 50535 بازدید | 763 پست
اخه کسی راضی نشد بستریش کنم چون دومین روزش بود بستری شد چهار ردز بخاطره زردی الان مادرشوهرم میگه هر ...

چقدر تو باید مادر خودخواهی باشی که بخاطر حرف شنیدن از مادرشوهرت حاضری جون بچتو بخطر بندازی

واقعا چند سالته؟؟؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘
لعنت به این مادر شوهرا که فقط زر میزنن

مادر شوهر زر بزنه مادر باید انقد عرضه داشته باشه و جون بچش واسش مهم باشه که همه اینا رو بجون بخره این آشغالها رو تو حلق و  جود بچش نریزه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

۱۵ سالمه

کجان اون مدافعان سینه چاک ازدواج تو سن پایین؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436

کارت خیلی اشتباهه چطور به بچه ۳۰ روزه دارو گیاهی دادی

من خودم تا حدودی اطلاعات درباره طب اسلامی دارم ولی تا حالا به پسر ۱۹ ماهم دارو گیاهی ندادم

ریسکش خیلیه

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن
۳۰ روزه

تو واسه بچه ی ی ماهه ریسک کردی😥

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
1444

بچه یک ماهه رو کجا میبرین که سرما بخوره اصلا.از بقیه دورش کن بشین تو خونه.گناه داره طفلک .بعدش جوشونده میدی به این طفل معصوم.نکن این کارارو تورو خدا

وزن اولیه 100، وزن الان 72،وزن هدف 70.قد 172💪
۳۰ روزه

عزیزم با اینکه من طرفداره طب سنتی هستم و لی قطعا و قطعا و قطعا اشتباه کردی، اونم بچه به این کوچیکی همین الان بردار ببرش بیمارستان. 

بچه سی روزه رو چه به داروی گیاهی، بخدا روانی شدم، آخه جهل تا کجا،. 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.

آفرین، چه کار خوبی کردی که به حرف مادرشوهرت گوش کردی، هرچی باشه مادرشوهرته و از دکترا بیشتر حالیشه

بچه ت هم خوب میشه نگران نباش

همون دوازده گیاه رو بهش بدی عالیه واسش

😐

😐

😐

😐

😐

1474
دقیقا منم 19 سالگی خونه خودم بودم الآن 26 سالمه جرات نکردم بچه بیارم مسخره بازی نیس که مسئولیم در قب ...

والا بخدا🤕

سخته مسئولیت داره مگه الکیه

دوستت دارم تا آنسوی ابدیت♡
اومده تاپیک زده اعصاب همه ما رو گند زده حالا هم جواب نمیده. حتما بچه رو کشته تا حالا

ریلکس باش حتما برده دکتر بچه رو

حالا نافهمی بچه ۱۵ ساله تا حدی قابله تحمله نظر بعضی کاربرا برای بستری نکردن بچه وحشناااکه😐 !

فقط نادونی جهل مختصه مادر شوهر سن دار اسی نیس بعضی خانومای جوان هم  تو قرن ۲۱ همچنان با تکنولوژی که ریخته دورشون از مادر شوهر اسی هم نادون ترن

تنهایی ! فقطصدسال اولش سخته..! ‏مسئله بر سر اعتقاد انسان به موضوعات نیست بلکه بر سر آن است که اعتقادات از انسان چه می‌سازند.
1457