1472
1411
عنوان

بنظرتون کار درستی کردم نبردمش بستری

50503 بازدید | 763 پست

دختم سرما خورده شدید بردمش دکتر گف عفونت کرده گلوش خیلی باید بستری بشه من بستریش نکردم اوردمش خونه واسش دارو عطاری گرفتم عطاری بم دوازده گل او عرق اویشن داد بم گف دم کن بخور و عرقو روزی یه لیوان چون بش شیر میدم او یچیزی دیگه نمیدونم چیه به داد گف واسش دم کن بش روزی سه قاشق چای خوری بدهبش دادم الان دوازده گلو خوردم اسهال کردم دخترم هم اسهال میگیره 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1475

واااا بیمارستان اختراع شده هااا

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.

چجوری همچی سرمای سختی خورده؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
1334

دکترا بهتر میدونن کاش بستری میکردی

🥰 من در رقابــــت با هیچ ڪس نیستـــم 😊 در مسابقه با خودم تـلاش میکنـــم 🤩 هیچ رغبتی ندارم به هر نحوی وارد بازی بهتــــر بودن از کسی شوم و تنها هدفــم این است ڪه بهتــــر از گذشته ام شوم 🤩 پیشـــرفت کنم 🥰 من این هســـتم 😃 من آزادم💃    ❤ تاپیکم که تجربیاتم درباره درمان تنبلی تخمدان هست بخونید دوستان خودم نتیجه گرفتم ان شاءالله شما هم نتیجه بگیرید ❤

وای وای...اینکارا چیه..نکن..ببرش بستریش کن..عفونت خطرناکه میره تو خونش...خواهشا این روش ها رو بریز دور مخصوصا برای بچه....اخه چطور با بچه ای که باید بستری بشه این درمان ها رو انجام میدین

بهشت بزرگترین فریب برای جهنم کردن دنیاست...
1474

زود ببر بستری بچت از دست میدی دور از جون

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢

نه بدترین کارو کردی میدونی عفونت چقد وحشتناکه و اگه درمان نشه کهنه شه تو بدن چه بلایی سرت دخترت میاد ؟برو زود بستریش کن خودت مواظبش باش پرستارا بلایی سرش نیارن (حالا پرستارا نریزید سرم خب یه سریاتون حوصله بچه ندارید )

وقتی به یه ادم افسرده میگین خودت نمیخوای حالت خوب شه تلاش کن واسه حال خوب عین این میمونه به یکی که دست نداره بگید زورر بزن دست در بیاری همینقدر احمقانه و مضحک ://بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم

آره اشتباه کردی کاری ک من توی پنج ماهگی پسرم کردم عفونت ادرار داشت بستریش نکردم یکیلو وزن کم کرد بچه ام شد پوست و استخون .ترو خدا برو بستریش کن دو روز میمونه بهش آنتی بیوتیک تزریقی میکنن ولی عذاب نمیکشه

1450