2737
2739
عنوان

شوهر نازی داشتم!!!

1984 بازدید | 62 پست
شوهر نازی داشتم خوب نگهش نداشتم شغال اومد و بردش یه جا نشست و خوردش حالا همه با هم: دمش گرم! دمش گرم! شعر پیشواز روز مرد!!!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
مژده ای دل که مسیحا نفسی میاید شوهر خوب مگر گیر کسی می آید؟ میلاد با سعادت مولود کعبه چه ربط داره به مردای این دوره زمونه؟ اصلا همون روز زن مبارکککککککککک
خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بعد از ساعتها تلاش بالاخره فهمیدم برا روز مرد به نامزدم چی هدیه بدم........... یه جفت دمپایی ابری که هر وقت اذیتم کرد خیسش کنم فلفل بریزم دهنش و با دمپایی بزنمش نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟اگه خوبه لایک کنید برم بخرمش
مامان سه قلوهای زلزله🤕🤒🤯
ﻣـــﺮﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﭘﺴﺮ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﺑﻮﺩﻥ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ ﻣـــﺮﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺎﻧﮑﻦ ﺑــﻮﺩﻥ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ ﻣـــﺮﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﭘﻮﻝ ﺑﺎﺑﺎ ﭘُﺰ ﺩﺍﺩﻥ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ ﻣـــﺮﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﺍﻟَﮑﯽ ﺧﺎﻟﯽ ﺑﺴﺘﻦُ ﻭ ﺩﺭﻭﻍ ﮔﻔﺘﻦ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﻩ ﻣـــﺮﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﯾﻌــــــــــﻨﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﻗﻮﻝ ﺩﺍﺩﯼ ﺣﺮﻓﺖ ﺩﻭ ﺗﺎ ﻧــــــﺸﻪ ﻣـــﺮﺩ ﺑﻮﺩﻥ ﯾﻌـــــــــــﻨﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺯﻥ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻗﺎﯾﻞ ﺷﺪﻥ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﻣَﺮﺩﺍﯾﯽ
مامان سه قلوهای زلزله🤕🤒🤯
بــــــابــــــــای خوب من! شب های بی قراری با غروب دلواپسی، هر شب از راه می رسند. من دلتنگ تر از همیشه زمان به پشت پنجره می آیم تا تو را در آسمان به نظاره بنشینم تولدت مبارک پدر عزیزم
مامان سه قلوهای زلزله🤕🤒🤯
2706