2726
عنوان

خانومای گل بیاید

73 بازدید | 16 پست

بیاین بگین اولین غذایی ک بعد عروسی خراب کردید چی بود و عکس العمل شوهریاتون چی بود من خودم ماکارانی درست کردم خمیر شده بود و توشم سبزی خوردن ریز ریز کرده بودم ریخته بودم خیرسرم میخواستم بفرسم بالا برا مادرشوهرم گفتم تعریف میکنن و میگن به به چ من درآوردی خوشمزه ای😂😅

محبوب همه باش معشوق یکی❤

من غذارو انقدررررررترش کردم شوهرم دیگه داشت میمرد به زورم میخورد میگفت من ترشبجات خیلی دوست دارم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فسنجون هیچی داغون بود در حد خفن شوهرم اومد دید گند زدم ریخت دور کباب درست کرد😊خیر سرم دوماهم گذشته بود از خانداریم  😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
مجبوری میخورده😂

اره بنده خدا.بعدا میگفت مثل لواشک بود دلم غش کرد

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
شوهرمن زوری خورد 😂

من خودم اومد خونه هم حیاط رد کرد در ورودی باز کرد خودم از پله ها پرت کردم پایین گفتم کیان گند زدم تعجب کرد گفت چی شده گفتم یک چیزی ساختم افتضاح  اصلا قابل خوردن نبود کلی هم گردو ریخته بودم😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706