2703
2553
نمیدونم دلیل اینهمه بد گویی چیه ؟آدم موفقی هست که تونسته ۲۰سال به عنوان سوپراستار دووم بیاره جالب ای ...

😮😮😮😮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ااااخي چند سالته شما؟ كجا زندگي ميكني؟؟؟!!!😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر جا میری دعوا...

کل کل....

واقعن این چه فرهنگیه ما داریم

خسته نشدید از این همه دهن به دهن شدنا

نه خدایی خسته نشدید؟؟؟؟!!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2720

معلوم نیست دختره داشته گلزارو چی تصور میکرده که بهش گفته قدرت

دوستانی که میگن گلزار افتخاره .....کسی که حتی تو کشور خودمونم اکثریت قبول دارن هیچ هنری نداره افتخار نیست ما خیلی ایرانی های نخبه و نابغه و با استعداد در سطح جهانی داریم که بخوایم به اونا افتخار کنیم قطعا تا وقتی کسی مثل پرفسور سمیعی و مرحوم مریم میرزا خانی و هزار تا آدم دیگه هستن گلزار به حساب نمیاد اصلااااااا

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه
😮😮😮😮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ااااخي چند سالته شما؟ كجا زن ...

اولن که کجای حرفم خنده دار بود براتون؟دوما اینکه کجا زندگی میکنم چه ربطی داره به این بحث ؟سوما مطمئن باش دختر نوجون نیستم که طرفدار پر و پا قرصش باشم ،۳۰سالمه منتها اونقدر وجدان دارم که چشمم رو نبندم و هر مزخرفی که به ذهنم میرسه پشت مردم نگم

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
عشقم رتبه تک رقمی تو سال ۷۲ خیلی رتبه خوبی بوده  

عزیزم اون موقه کسی اتفاقا دانشگاه آزاد نمیرفته. تمام فامیلای ما که همسن گلزارن همشون دانشگاه سراسری رفتن. من تازه خودم اوج دانشگاه آزاد وزودی ۸۷ هشتم. بزا موقع من که سختتر بوده، پیک جمعیت. همه هم دنبال لیسانس گرفتن. بنظرم دوره ما رقابت خیلی بیشتر بوده

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

ببینید بحثو به کجا رسوندین....

خدایی عقل شیطونم به این کارا نمیرسه

واقعن خسته نباشید دلاوران نی نی سایتی.....

به شوهر ای هم چیکار دارید آخه.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2714
اون موقه کسی اتفاقا دانشگاه آزاد نمیرفته. تمام فامیلای ما که همسن گلزارن همشون دانشگاه سراسری رفتن. ...

خب گلم همونقدر هم فضای آموزشی کمتر بوده بنابراین رقابت هم زیاد بوده دیگه ،البته خدایی دم شما هم گرم که تک رقمی بودی شما هم کار بزرگی کردی

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
ببینید بحثو به کجا رسوندین.... خدایی عقل شیطونم به این کارا نمیرسه واقعن خسته نباشید دلاوران نی نی ...

😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

شوهر کی؟ چیه جریان؟

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
خب گلم همونقدر هم فضای آموزشی کمتر بوده بنابراین رقابت هم زیاد بوده دیگه ،البته خدایی دم شما هم گرم ...

ممنون از انرژی مثبتت عزیزم 😍😍😍😍

بابا پاریس هیلتون کیه اصلا بخاطر ثروت خوانوادگیش به خودش مینازه ک انقد معروف شد..........حداقل یه سلبریتی هالیودی درست حسابی پیدا میکرد

من با کنار گذاشتن راحت ترم تا با کنار اومدن ؛)

قدرت و اقتدار ایران به تک تک مردم صبور و مقاومش هست و نماد قدرت ایران رو اگر به فرد در گذشته بخوان نسبت بدن رضا شاه پهلوی و در حال حاضر سردار سلیمانی هستش.گلزار آخه چه قدرتی داره؟چه‌نمادی هستش؟