2737
2734
متاسفم براتون بجای اینکه که افتخارکنیدبهش که یه ایرانیه اینطورپشت سرش میگید.. اون یکی از بهترین فیس ...

به نظر منم همینطوره من دوسش دارم‌.آدم بدی نیست و خیلی هم مردم داره من باهاش برخورد داشتم واقعا آدم متشخصیه.

وقتی کامنتر میخوندم اعصابم خورد شد واقعا

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر منم همینطوره من دوسش دارم‌.آدم بدی نیست و خیلی هم مردم داره من باهاش برخورد داشتم واقعا آدم م ...

باور کن من حتی دوسشم ندارم یعنی حسی بهش ندارم فقط ازاین که اسمش جهانیه وتونسته انقدموفق باشه بعنوان یه ایرانی خیلی خوشالم❤

if you can't be kind,be quiet😏
😂😂حتما 

عزیزم خنده دار نیست شما که شوهر منو ندیدی نمیخام قمپوز در کنم ولی بنظرمن شوهرمن با پوست گندمی و ته ریش مشکی و چشمو ابروی مشکلی و دماغ قلمیش خیلیییی سرتر از گلزار چشم گربه ایه پوست چروکه زرد پوسته

2728
عزیزم خنده دار نیست شما که شوهر منو ندیدی نمیخام قمپوز در کنم ولی بنظرمن شوهرمن با پوست گندمی و ته ر ...

عزیزم همسر شما رو ندیدم ،ایشالله خدا براتون حفظشون کنه ولی با تجربه ای که من از تعریف های نی نی سایت از همسراشون دیدم تو ۹۹ درصد موارد به چشم خودشون خوب میومده.

باور کن من حتی دوسشم ندارم یعنی حسی بهش ندارم فقط ازاین که اسمش جهانیه وتونسته انقدموفق باشه بعنوان ...

درتشم همینه.بخدا قسم من وقتی دیدمش مثل خیلیا که هجوم میاوردن باهاش عکس بگیرن من حتی باهاش عکسم نگرفتم اما اینکه موفقه دوس دارم.انگیزه داره برای رسیدن به پولی که دوستان میگن داره زحمت میکشه مجانی که پول در نمیاره.شماهاهم برید بازیگر بشین تا معروف بشین چرا اینارو تخریب میکنید 

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
حسسسسسسوددددددد شما انگار از دنيا بيخبري خودفروشيش به زنهاي متاهل در كشورهاي همسايه كتك زدن خانومه ...

وای در عجبم چطور میتونی اینقدر راحت این همه تهمت بزنی به یک نفر

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2738

[QUOTE=111570034]عزیزم همسر شما رو ندیدم ،ایشالله خدا براتون حفظشون کنه ولی با تجربه ای که من از تعریف های نی نی سایت ...[/Q

مرسی فداتشم نمیدونم ولی من همسرم به قدری زیباس که دختر عمم جلو خود شوهرم گفت تو به این خوشگلی دختر دایی منو میخاستی چیکار و خیلیای دیگه گفتن پس فقط به چشم من نیست بازم بنظر من گلزار جزو مرداییه که چهرشون عادیه 💗💗💗

عزیز رتبه تک رقمیه کنکور در دانشگاه آزاده 😂😂😂😂 والا منم رتبه ۷ دانشگاه ازاد شدم (ده رتبه برترو ...

عشقم رتبه تک رقمی تو سال ۷۲ خیلی رتبه خوبی بوده 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
وای در عجبم چطور میتونی اینقدر راحت این همه تهمت بزنی به یک نفر

در عجب نباش مريم مقدس!!! اين اصلا كيههههه كه من بخوام بهش تهمت بزنم از نظر من به معتاد تهمت زدن نداره خدا خودش زدتش با كثافطكاريهاش

تشريف ببريد در گوگل و يوتيوب كساني هستن كه كارشون افشاگريه با مدركه بعدا منو ريپلاي كن

نمیدونم دلیل اینهمه بد گویی چیه ؟آدم موفقی هست که تونسته ۲۰سال به عنوان سوپراستار دووم بیاره جالب اینه که تمتم بازیگرها و هنرمندها قبولش دارن مخصوصا از لحاظ اخلاقی ،تو همین قضیه کنسرت و گزارش ۲۰:۳۰ کلی خواننده و بازیگر ازش حمایت کردن 

2706