1464
1459
😮😮😮😮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ااااخي چند سالته شما؟ كجا زن ...

اولن که کجای حرفم خنده دار بود براتون؟دوما اینکه کجا زندگی میکنم چه ربطی داره به این بحث ؟سوما مطمئن باش دختر نوجون نیستم که طرفدار پر و پا قرصش باشم ،۳۰سالمه منتها اونقدر وجدان دارم که چشمم رو نبندم و هر مزخرفی که به ذهنم میرسه پشت مردم نگم

چی مگه تو دنیا مثل این آرامشه چشماته❤️ماته تواَم وقتی میبینم خنده رو لبهاته❤️مثل تو کی میتونه منو آروم کنه با حرفهاش❤️غیر تو کی تونست بهم ثابت کنه دوسم داشت❤️
عشقم رتبه تک رقمی تو سال ۷۲ خیلی رتبه خوبی بوده  

عزیزم اون موقه کسی اتفاقا دانشگاه آزاد نمیرفته. تمام فامیلای ما که همسن گلزارن همشون دانشگاه سراسری رفتن. من تازه خودم اوج دانشگاه آزاد وزودی ۸۷ هشتم. بزا موقع من که سختتر بوده، پیک جمعیت. همه هم دنبال لیسانس گرفتن. بنظرم دوره ما رقابت خیلی بیشتر بوده

یعنی وضعیت تو نی نی سایت جوری شده که برا اثبات حرفات باید بزاری + عکس 😜😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂

ببینید بحثو به کجا رسوندین....

خدایی عقل شیطونم به این کارا نمیرسه

واقعن خسته نباشید دلاوران نی نی سایتی.....

به شوهر ای هم چیکار دارید آخه.....

ترسم این بدن که حائل است بر جانم               سقط کند کودک عزیز روانم......

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

اون موقه کسی اتفاقا دانشگاه آزاد نمیرفته. تمام فامیلای ما که همسن گلزارن همشون دانشگاه سراسری رفتن. ...

خب گلم همونقدر هم فضای آموزشی کمتر بوده بنابراین رقابت هم زیاد بوده دیگه ،البته خدایی دم شما هم گرم که تک رقمی بودی شما هم کار بزرگی کردی

چی مگه تو دنیا مثل این آرامشه چشماته❤️ماته تواَم وقتی میبینم خنده رو لبهاته❤️مثل تو کی میتونه منو آروم کنه با حرفهاش❤️غیر تو کی تونست بهم ثابت کنه دوسم داشت❤️
ببینید بحثو به کجا رسوندین.... خدایی عقل شیطونم به این کارا نمیرسه واقعن خسته نباشید دلاوران نی نی ...

😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

شوهر کی؟ چیه جریان؟

یعنی وضعیت تو نی نی سایت جوری شده که برا اثبات حرفات باید بزاری + عکس 😜😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂
1436
خب گلم همونقدر هم فضای آموزشی کمتر بوده بنابراین رقابت هم زیاد بوده دیگه ،البته خدایی دم شما هم گرم ...

ممنون از انرژی مثبتت عزیزم 😍😍😍😍

قدرت و اقتدار ایران به تک تک مردم صبور و مقاومش هست و نماد قدرت ایران رو اگر به فرد در گذشته بخوان نسبت بدن رضا شاه پهلوی و در حال حاضر سردار سلیمانی هستش.گلزار آخه چه قدرتی داره؟چه‌نمادی هستش؟