2726

یاد یه خاطره افتادم

چند سال پیش اویل تلگرام که نمیشد چیزی رو پاک کرد 

یه گروه روابط عمومی فرمانداری شهرمون زده بود همه ی اعضا کارمند و رییس اداره و امام جمعه و فرماندارو ....

بعد یکی از اعضا عکس های س ک ی خیلی بدی ( س ک س چند نفره ) رو می خواسته از گوشیش پاک کنه عکس ها رو انتخاب کرده بوده همون موقع پیام تل میاد از این گروه روش کلیک می کنه عکس ها ارسال میشه یه بلبشوی راه افتاده بود تو شهر 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
من جای تو بودم قبل از نگرانی برای دیدن استوری ها یه دور خودزنی میکردم بخاطر پسر بیشعوری ک تربیت کردم ...

خجالتم خوب چیزیه بچه یک و نیم سالشه اینجوری میگی مادرش ناراحت میشه. دوست عزیز شما خودت داری  توهین میکنی اونوقت انتظار داری بقیه بچه هاشون رو با تربیت بار بیارن 😕😕😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خجالتم خوب چیزیه بچه یک و نیم سالشه اینجوری میگی مادرش ناراحت میشه. دوست عزیز شما خودت داری  تو ...

😂😂😂😂لعنتی تو چقد بیکاری پست چن وقت پیشو نگاه کردی جواب دادی .هر کی اندازه خودش زبون داره شما خودشو ناراحت نکن.هر وقت کسی خدای نکرده ب بچه ی تو توهین کرد بپر وسط 😉

بچه ی فوضول ک بزرگتر از سنش رفتار کنه چ بچه ی من باشه چه کسی دیگه باید از وسط نصفش کرد 

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 
😂😂😂😂لعنتی تو چقد بیکاری پست چن وقت پیشو نگاه کردی جواب دادی .هر کی اندازه خودش زبون داره شما خود ...

آره بیکارم دقیقا مثل شما که اومدی جواب دادی:)

من برا بقیه نسخه نمیپیچم که شما اول نسخه پیچیدی پس شما باید به فکر تربیت خودت و بچه ت باشی...اینکه جواب شما رو هم دادم فضولی نیست خواستم ادبی که کسی یادت نداده رو بهت یاد بدم.

2728
تو خیلی هنر کنی بچه هاتو تربیت کنی مث خودت فوضول بار نیان تربیت من پیشکش.حوصله بحث ندارم پس ببند کما ...

کاملا مشخصه حوصله نداری اینقدر روده ت درازه😊من بچه ندارم شما نگران نباش.