2726
بچه منم یبار ازخودش عکس گذاشته بود تو استوری واتساپ.. منم از اون ببعد دیگه رو همه برنامه هام قفل گذا ...

من خواهرم وقتی خیلی کوچیک بود، برای این ک همچین چیزایی پیش نیاد، رو برنامه هام تک تک قفل گذاشتم گوشیو دادم بهش. ولیییییییییییییییی با اون سن کمش عقلش رسید و اون برنامه قفل رو پاک کرد،!!!!!😑😑😑😑  دیگه قفلا خودکار باز شدن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️بچه هی الان رو نمیشه گول زد

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگبد اینجوری من بی عقلم که دادم دستش یک سال و نیم

بچه بیچاره گناهی نداره چقد اینجا پر از آدمهای بی عقل و بی منطقه که به یه بچه ی کوچولو میگن بی تربیت و بی عقل

😍توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما😘
2728
وای من شوهرم یبار ی سوتی داده بود وحشتناک..زایمان کرده بودم بعد شوهرم اومده بودبیمارستان منم داشتم ب ...

خدا نصیب دشمن ادم نکنه واااای

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
آخ! چه سوتی بدی اجکال نداره خاهر فدای سرت، نصف جمعیت جهان ممه دارن... بیخیال آدما فراموش کارن

😓😓😓

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
خدا نصیب دشمن ادم نکنه واااای

خیلی بدهههه😥😥😭😭😭هیچوقت یادم نمیره

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
عزیزم 😞چقدرر اذیت شدی . اما الان دیگه بهش فک نکن

اصلا از فکرم نمیره بااون دوست شوهرمم ک دیده بودش خیلی زیاد رفتو امد داریم من از خجالتم دیگ تاجایی بتونم دور میگیرم ازشون اصلا نمیتونم تو صورتش نگا کنم همش فراریم

اللهم صل علی محمد وال محمد

ممنونم عزیزم ایشالاهرچی ازخدامیخوای خیلی زودبهت بده😍😘

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
هم تو هم اونایی که لایکت کردن لایق این توهین هستید.  به تو چه که بچه کی با ادبه و بچه کی بی اد ...

آعزونان یکه دانیشما.سنه ربطی یوخدی هش یولمامیش قاشیخ

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
هم تو هم اونایی که لایکت کردن لایق این توهین هستید.  به تو چه که بچه کی با ادبه و بچه کی بی اد ...

ادب روازتوبایدیادبگیرم من ننه بابات یادندادن توکاردیگران دخالت یافصولی نکنی.من باتوصحبت نکردم هروقت درموردبچه تونطردادم پاچموبگیر.من نه حوصله بحث دارم نه حوصله دعواکاربریمم نمیخوام بترکه برویکی دیگه رولرای بیان عقده هات پیداکن.منولطفاهیچ جاریپ نکن خوشم نمیادازت.باتشکر

ادب روازتوبایدیادبگیرم من ننه بابات یادندادن توکاردیگران دخالت یافصولی نکنی.من باتوصحبت نکردم هروقت ...

یه چیزی برات نوشته بودم  اگه میخوندی دوباره میخواستی ریپلای کنی و توهین. چون یهو صدای اذان شنیدم پاکش کردم ولی اینو بدون بچه با تمام دنیا و زمین و زمان فرق داره هیچوقت دهنت رو راجع به بچه کسی باز نکن هیچوووووقت.‌تا نداشته باشی متوجه نمیشی بچه ها پاک و ساده ان حتی شیطنتهاشون تا هر حد و اندازه ای نرمال و طبیعیه این ماییم که دنیای اونها رو درک نمیکنیم و نشونه عدم توانایی درک ماست. هیچوقت حرف بچه کسی رو نزن شاید به روت نیارن ولی تمام وجودشون میلرزه اونوقته که تمام کائنات تلاششو میکنه تا تورو از حاجتت دور کنه. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
یه چیزی برات نوشته بودم  اگه میخوندی دوباره میخواستی ریپلای کنی و توهین. چون یهو صدای اذان شنید ...

من فک کردم بزرگه مثلا۱۵ساله اینا وبامامانش لجه واذیتش میکنه نفهمیدم خیلی کوچیکه ودستش خورده.اره شایدتوهین میکردم شدیدمیدونی چراچون توتوی خونه کناربخاری بااارامش خوابیدی ولی مااینجازلزله اومده ازدیروزبیدارم توچادریم هی پس لرزه میادووحشت داریم هواخیلیی سردههه اعصاب ندارم اصلاهمین الان پس لرزه اومد

[QUOTE=111463086]بچه یک سال و نیمه آره دیدم پیام بفرسته و دستش بره رو کیبورد و فایل و عکس و و و اما اینکه بره توی چت ...[/QUOTEشانسی میشه پسر منم چم روز پیش ی عکس از حیاطمون گرفته بود استوری کرده بود 

2706