2410
2553
وای اینو میگی خواهر زاده ی من 4 سالشه یه دفعه خونه ی ما بود دوتایی رفتیم پارک من یه دفعه نمیدونم باد ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
من وهمسرم خط قرمز خانواده مون هست به هیچ وجه پیش نیومده فحش بدیم خیلی برام عجیبه حرفتون     ...

واقعا برای خیلیا متاسفم که تو دعواشون خانواده هاشونو میکشم وسط..بعد از چند ساعت با شوهرت آشتی می‌کنی ولی فحش خانوادگی تا ابد تو ذهن اطرافیان میمونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا برای خیلیا متاسفم که تو دعواشون خانواده هاشونو میکشم وسط..بعد از چند ساعت با شوهرت آشتی می‌کنی ...

بعد عجیبه اینقدر برای بعضیا عادیه به من میگن حتما مجردی وتازه ازدواج کردی 

بعد میگم متاهلم و هفت ساله ازدواج کردم میگن هنوز تازه ست                        

2720
اره شات گرفته بودم نیخواستم برای کسی بفرستم

وای چ پسر شری😂😂منم چن روز پیش دخترم یکسال و نیمشه ی عکس و متن الکی استوری کرده بود تا دیدمش 20نظر دیده بودنش.حالا موندم یکی هم نگفته بود این چیه استوری شده.فقط خدادوشکر میکنم ک عکس بدتری یا عکس خودمون استوری نکرده بود

منم برام سواله  با اینکارایی که میکنن ،یا اونایی که کتک کاری میکنن چطور روشون میشه دوباره ه ...

واقعا عجیبه برای منم که با شکستن و از بین رفتن حرمت ها باز رابطه ادامه پیدا کنه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
ممنونم گلم 💚💚 عزیزم ب کمرم ببندم موقعه رابطه گناه نمیشه؟

نجاست نبایدبهش بخوره.

دیدی ایه الکرسی ب بازو میبندن لای ی پارچس.ایه رودرست بنویسین وهمونجوری لای پارچه تمیز دور کمر موقع اقدام ببندین اینجوری عرق جنبم بهش نمیرسه.

ایع اخرش روهم مثل ذکرمدام بگین

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2714

بپا از سکستون شات نگیری😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

برو دعا کن کسی واتساپ جی بی نداشته باشه وگرنه صدبارم حذف کنی برا اونا حذف نمیشه و میبینن

خودم برام پیش اومده سریع استوری رو حذف کردم تا شب مردم ریپلای میکردن😐

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
چه پسره بیتربیتی واقعا ک

هم تو هم اونایی که لایکت کردن لایق این توهین هستید. 

به تو چه که بچه کی با ادبه و بچه کی بی ادب! مگه از شما درمورد ادب بچش سوال کرده؟

واقعا تو خانواده تربیت نشدید؟ یادتون ندادن به بچه کسی توهین نکنید؟ شاید بچه اس و نادانسته این کار رو کرده. یکم از مغز فندوقیتون کار بکشید گزینه هایی جز احمقانه ترین فکری که به ذهنتون خطور میکنه هم وجود داره. کلا میگم منظورم فقط این تاپیک نیست. اگه جای استارتر بودم با خاک یکسانت میکردم که دهنت رو بی موقع هر جایی باز نکنی هر گند و گ...رو تراوش نکنی بیرون

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
گیریم ک داده بعد بچه باز کزده رفته تو واتس اپ عکس و دقیقا اون عکسو انتخاب کرده و استوری کرده 😐 ...

اره عزیزم احتمالش هس

من با نامزدم دوس بودم زمانیکه هیچکس خبر نداشت خودمون رفت و آمد خونوادگی داشتیم برا تولدم مامانش اینا عکسمو زدن رو کیک آوردن کلی عکس و فیلم گرفتیم ولی به فامیل نگفتیم قبلشم مامانم و خاله هام برام تولد گرفته بودن

داداشم 2 ساله بود عکسامونو send to all کرده بود برا همه مخاطبای مامانم

ماهم گفتیم دوستام سوپرایزم کردن باز تولد گرفتن😑😑😑

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2706