1464
1411
آخ! چه سوتی بدی اجکال نداره خاهر فدای سرت، نصف جمعیت جهان ممه دارن... بیخیال آدما فراموش کارن

😓😓😓

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
خدا نصیب دشمن ادم نکنه واااای

خیلی بدهههه😥😥😭😭😭هیچوقت یادم نمیره

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

عزیزم 😞چقدرر اذیت شدی . اما الان دیگه بهش فک نکن

اصلا از فکرم نمیره بااون دوست شوهرمم ک دیده بودش خیلی زیاد رفتو امد داریم من از خجالتم دیگ تاجایی بتونم دور میگیرم ازشون اصلا نمیتونم تو صورتش نگا کنم همش فراریم

اللهم صل علی محمد وال محمد

ممنونم عزیزم ایشالاهرچی ازخدامیخوای خیلی زودبهت بده😍😘

Allahim dustumda dushmanimda benim ichin ne istyursa benden bashka onlara nesip et💖💖خواهری برای حاجتم یه صلوات میفرستی😍🙏
1473
هم تو هم اونایی که لایکت کردن لایق این توهین هستید.  به تو چه که بچه کی با ادبه و بچه کی بی اد ...

آعزونان یکه دانیشما.سنه ربطی یوخدی هش یولمامیش قاشیخ

Allahim dustumda dushmanimda benim ichin ne istyursa benden bashka onlara nesip et💖💖خواهری برای حاجتم یه صلوات میفرستی😍🙏
هم تو هم اونایی که لایکت کردن لایق این توهین هستید.  به تو چه که بچه کی با ادبه و بچه کی بی اد ...

ادب روازتوبایدیادبگیرم من ننه بابات یادندادن توکاردیگران دخالت یافصولی نکنی.من باتوصحبت نکردم هروقت درموردبچه تونطردادم پاچموبگیر.من نه حوصله بحث دارم نه حوصله دعواکاربریمم نمیخوام بترکه برویکی دیگه رولرای بیان عقده هات پیداکن.منولطفاهیچ جاریپ نکن خوشم نمیادازت.باتشکر

ادب روازتوبایدیادبگیرم من ننه بابات یادندادن توکاردیگران دخالت یافصولی نکنی.من باتوصحبت نکردم هروقت ...

یه چیزی برات نوشته بودم  اگه میخوندی دوباره میخواستی ریپلای کنی و توهین. چون یهو صدای اذان شنیدم پاکش کردم ولی اینو بدون بچه با تمام دنیا و زمین و زمان فرق داره هیچوقت دهنت رو راجع به بچه کسی باز نکن هیچوووووقت.‌تا نداشته باشی متوجه نمیشی بچه ها پاک و ساده ان حتی شیطنتهاشون تا هر حد و اندازه ای نرمال و طبیعیه این ماییم که دنیای اونها رو درک نمیکنیم و نشونه عدم توانایی درک ماست. هیچوقت حرف بچه کسی رو نزن شاید به روت نیارن ولی تمام وجودشون میلرزه اونوقته که تمام کائنات تلاششو میکنه تا تورو از حاجتت دور کنه. 

یه چیزی برات نوشته بودم  اگه میخوندی دوباره میخواستی ریپلای کنی و توهین. چون یهو صدای اذان شنید ...

من فک کردم بزرگه مثلا۱۵ساله اینا وبامامانش لجه واذیتش میکنه نفهمیدم خیلی کوچیکه ودستش خورده.اره شایدتوهین میکردم شدیدمیدونی چراچون توتوی خونه کناربخاری بااارامش خوابیدی ولی مااینجازلزله اومده ازدیروزبیدارم توچادریم هی پس لرزه میادووحشت داریم هواخیلیی سردههه اعصاب ندارم اصلاهمین الان پس لرزه اومد

[QUOTE=111463086]بچه یک سال و نیمه آره دیدم پیام بفرسته و دستش بره رو کیبورد و فایل و عکس و و و اما اینکه بره توی چت ...[/QUOTEشانسی میشه پسر منم چم روز پیش ی عکس از حیاطمون گرفته بود استوری کرده بود 

8

یاد یه خاطره افتادم

چند سال پیش اویل تلگرام که نمیشد چیزی رو پاک کرد 

یه گروه روابط عمومی فرمانداری شهرمون زده بود همه ی اعضا کارمند و رییس اداره و امام جمعه و فرماندارو ....

بعد یکی از اعضا عکس های س ک ی خیلی بدی ( س ک س چند نفره ) رو می خواسته از گوشیش پاک کنه عکس ها رو انتخاب کرده بوده همون موقع پیام تل میاد از این گروه روش کلیک می کنه عکس ها ارسال میشه یه بلبشوی راه افتاده بود تو شهر 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
من جای تو بودم قبل از نگرانی برای دیدن استوری ها یه دور خودزنی میکردم بخاطر پسر بیشعوری ک تربیت کردم ...

خجالتم خوب چیزیه بچه یک و نیم سالشه اینجوری میگی مادرش ناراحت میشه. دوست عزیز شما خودت داری  توهین میکنی اونوقت انتظار داری بقیه بچه هاشون رو با تربیت بار بیارن 😕😕😕

خجالتم خوب چیزیه بچه یک و نیم سالشه اینجوری میگی مادرش ناراحت میشه. دوست عزیز شما خودت داری  تو ...

😂😂😂😂لعنتی تو چقد بیکاری پست چن وقت پیشو نگاه کردی جواب دادی .هر کی اندازه خودش زبون داره شما خودشو ناراحت نکن.هر وقت کسی خدای نکرده ب بچه ی تو توهین کرد بپر وسط 😉

بچه ی فوضول ک بزرگتر از سنش رفتار کنه چ بچه ی من باشه چه کسی دیگه باید از وسط نصفش کرد 

😂😂😂😂لعنتی تو چقد بیکاری پست چن وقت پیشو نگاه کردی جواب دادی .هر کی اندازه خودش زبون داره شما خود ...

آره بیکارم دقیقا مثل شما که اومدی جواب دادی:)

من برا بقیه نسخه نمیپیچم که شما اول نسخه پیچیدی پس شما باید به فکر تربیت خودت و بچه ت باشی...اینکه جواب شما رو هم دادم فضولی نیست خواستم ادبی که کسی یادت نداده رو بهت یاد بدم.

1474
تو خیلی هنر کنی بچه هاتو تربیت کنی مث خودت فوضول بار نیان تربیت من پیشکش.حوصله بحث ندارم پس ببند کما ...

کاملا مشخصه حوصله نداری اینقدر روده ت درازه😊من بچه ندارم شما نگران نباش.