2726

یه سایتی هست که مقالات isi رو به صورت رایگان میتونیم بخونیم. من قبلا میدونستم ولی آدرسش رو یادم رفته. میشه اگر میدونین بگین؟ 

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایرانی جهاد دانشگاهی و سیویلیکاست 

خارجی ساینس دایرکت 

مگ ایرانم بود 

الان خارجیا حتی پایان نامه رایگان می تونی دان کنی ولی ایرانیا همه اشون پولی شده نمی دونم چرا ولی با ایمیل دانشجوی یا سایت دانشگاه قابل دانلوده

2728
ایرانی جهاد دانشگاهی و سیویلیکاست  خارجی ساینس دایرکت  مگ ایرانم بود  الان خارجیا ...

یعنی چی ایمیل دانشجویی؟ 

مطمئنی از سایت دانشگاه رایگان میشه دانلود کرد؟

از سایت کتابخونه ملی هم میشه؟

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
یعنی چی ایمیل دانشجویی؟  مطمئنی از سایت دانشگاه رایگان میشه دانلود کرد؟ از سایت کتابخونه ملی ...

یه ایمیل می سازی ادرسش رو می دی کامپیوتر دانشگاه برات ثبت می کنن با اون می تونی سیویلیکا مقاله پولی رو دان کنی 

سایت دانشگاه هم باید خریده باشه اعتبار یه ساله که بشه دان کرد

کتابخونه ملی منظورت ایرانداکه؟ بعد ثبت پرپزال باید مرتبط هارو بده فکر می کنم

عزیزم

ریسرچ گیت عضو شو 

ایمیل دانشگاهی می خواد

اونجا همه کارهاشونو مجانی گذاشتند 

اگه مقاله ایی هم کامل بخوای به نویسنده اش داخل همون سایت پبام بده اکثرا جوابت میدند و مقاله رو می فرستند

@coynesss    

@taravat97    

@دلنواز72    

@iraanaa    

@بهارکبانو    

ممنونم‌از همتون . واقعا لطف کردین 😘😘😘😘 

خیر ببینین اللهی.‌