2733
2734
عنوان

بچه ها من برم سراغ چه کاری

111 بازدید | 10 پست

من همه کار کردم فروشندگی کردم کارشناس فروش بودمم تو شرکت  تو بیمه کارشناس بودم  نمایندگی ایرانسل کار کردم ولی تایمش محدود بوده 

صندوقداری ام کار کرردمم 

دنبال یه کار خوبممم تعطیلات داشته باشم حقوقمم بالا باشه کمکم کنیدد لطفن از تجربه هاتون بگید

کار کم

حقوق مکفی

فقط اموزش پرورش

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار کم حقوق مکفی فقط اموزش پرورش

استخدامی شرکت کردم ارزوم از اول معلمی بود بعدم فروشندگی این دو تا کار عاشقش بودمممم 

یه سال شرکت کردم با میانگین یه درصد رد شدمم  ولی ۳.۴ سال پیش ک تازه فارغ الحصیل شد بودم و از دوران دبیرستان چیزی نگدشته بود الان درسای دبیرستان گ ب کل یادم رفت نمیدونم چیکار کنم خدایی

2731
استخدامی شرکت کردم ارزوم از اول معلمی بود بعدم فروشندگی این دو تا کار عاشقش بودمممم  یه سال شر ...

اگه سن ات کمه حتما پیگیر اش شو

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
کارمند فروش خیلی خوبه که مثلن دارو بعضی ها تا در آمد ۱۰میلیونی هم دارن

الام نمیددونم از کجا شروع کنم این همع کار انجام دادم ولی واقعن یه شغل خوب و اینده دار نداشتممممم کلافه شدمممم

2738
الام نمیددونم از کجا شروع کنم این همع کار انجام دادم ولی واقعن یه شغل خوب و اینده دار نداشتممممم کلا ...

اگه دنبال کسب کار واسه خودتی ارایشگری اگه مدرک تحصیلی داری همونه پیگیر باش معلمی به نظرم چرته