1507
1411
عنوان

بنظرتون برم ب مامانش بگم 🤔

433 بازدید | 38 پست

بچه ها دختر خالمو امروز با ی پسر ۱۵ ۱۶ ساله توی پارک محلمون دیدم داشتن  بغل بازی میکردن 😒 

دختر خالم متولد هشتادوپنجه 

بنظرتون برم ب مامانش بگم؟

یا بی خیال شم 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

هیولان اینا😐

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
1334

بگو

ازدور عکس مینداختی

بایه موبایل ناشناس براخالت میفرستادی نمیدونستن تویی

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

میزدی پس کلش میگفتی حداقل برین پشت بوم، تو مردم ابرو ریزی میکنن  

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه           یک جذاب مغرور آزاد 🤵🏻                                                                                    لعنت به شب های بعد از من                                                                                                                 همچنان حواست باشه داری امضامو می خونی دستت را نبری   آخه شاعر گفته رو نمایان کردی و یک شهر دستش را بریده 
1476

چون سنش کمه بهتره بگی بخالت

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس

برو بگو

💔💔💔 وزن اولیه 80💔💔💔                                  😢وزن فعلی 72/800 😢                                          👈👈👈😍وزن هدف 50😍👉👉👉  می دونم خواستن توانستنه❤❤❤💪💪💪من موفق میشم مطمئنم💪💪💪
1508