2726

همه ی ماها دوستا یا همکلاسی هایی داشتیم ک بنا ب دلایلی ازشون جدا شدیم و الان خیلی دلمون میخوا پیداشون کنیم و از حالشون باخبر بشیم. 

اسم دوستاتون و سالی ک همکلاس بودین و اسم مدرسه و کلاستونو بنویسین تا اگه عضو سایتن پیداشون کنین.

بهتره اسم دوستاتونو با هشتگ بنویسین تا بشه راحتتر سرچشون کرد

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آهای سمیرا کجایی😐

همین چند سال پیش باهم بودیم

از گفتن اطلاعات اضافی معذورم

هیچ چیز غیر ممکن نیست من میتونم😻....《2023/1/1》                                                                         

من خودم از آمادگی تا سوم ی همکلاسی داشتم ب اسم الهام_شهریاری#   . مدرسه ۱۵ خرداد ساری. فک کنم از سال۷ بود تا سال ۷۶. خیلی دلم میخواد پیداش کنم

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
😕😐 زهرا دماغو کجایی ،بیا ببینم

🤣🤣🤣

من یه دوسنی داشتم اسمش پریسا بود کلاس اول که بودم دیگه ندیدمش از سال بعد خونشون بلوار دانشجو بود

یک بار زنگ زدم خونشون خالش گفت رفتن کیش 

یه برادر کوچیکترم داشت

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
من خودم از آمادگی تا سوم ی همکلاسی داشتم ب اسم #الهام_شهریاری‍ . مدرسه ۱۵ خرداد ساری. فک کنم از سال۷ ...

آخه چجوری اسمشو با هشتگ بنویسیم به امید اینکه پیداشون کنیم

احتمال زیاد با اسم خودشون نمیان اینجا که

مثلا دوست شما از کجا باید حدس بزنه شما بجای اسم خودت نوشتی 

کفتر کاکل به سر های های

😅😅😅

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706