1507
1411

همه ی ماها دوستا یا همکلاسی هایی داشتیم ک بنا ب دلایلی ازشون جدا شدیم و الان خیلی دلمون میخوا پیداشون کنیم و از حالشون باخبر بشیم. 

اسم دوستاتون و سالی ک همکلاس بودین و اسم مدرسه و کلاستونو بنویسین تا اگه عضو سایتن پیداشون کنین.

بهتره اسم دوستاتونو با هشتگ بنویسین تا بشه راحتتر سرچشون کرد

تازه وارد نیستم. پنجمین کاربریمه. قبلیا ب درخواست خودم ترکونده شد.

😕😐 زهرا دماغو کجایی ،بیا ببینم

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

آهای سمیرا کجایی😐

همین چند سال پیش باهم بودیم

از گفتن اطلاعات اضافی معذورم

I sure one day you will hear a saying : I have succeeded       ~~~~♡:♡~~~~   کپی کردن پروفایل پیگرد قانونی دارد. حتی شما دوست عزیز                 

من مشهدم یه دوستی داشتم به اسم سعادت.  افغان بودن

خیییلی دوست دارم پیداش کنم شوهر کرد رفت ساوه

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           

من خودم از آمادگی تا سوم ی همکلاسی داشتم ب اسم الهام_شهریاری#   . مدرسه ۱۵ خرداد ساری. فک کنم از سال۷ بود تا سال ۷۶. خیلی دلم میخواد پیداش کنم

کاش پیداش کنم

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
8

من یه دوسنی داشتم اسمش پریسا بود کلاس اول که بودم دیگه ندیدمش از سال بعد خونشون بلوار دانشجو بود

یک بار زنگ زدم خونشون خالش گفت رفتن کیش 

یه برادر کوچیکترم داشت

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
من خودم از آمادگی تا سوم ی همکلاسی داشتم ب اسم #الهام_شهریاری‍ . مدرسه ۱۵ خرداد ساری. فک کنم از سال۷ ...

آخه چجوری اسمشو با هشتگ بنویسیم به امید اینکه پیداشون کنیم

احتمال زیاد با اسم خودشون نمیان اینجا که

مثلا دوست شما از کجا باید حدس بزنه شما بجای اسم خودت نوشتی 

کفتر کاکل به سر های های

😅😅😅

1476

خانمای تبریزی کی مدرسه نمونه دولتی معراج و مدرسه دولتی آزادی درس خونده؟

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از کسی پرسیدند: ماه قشنگ تر است یا مـادرت‌‌‌؟     گفت: ماه را که میبینم مـادرم یادم می افتد اما مـادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم😍                               همه میپندارند که عکسپــدرم را به دیوار خانه ام آویخته اما نمیدانند که دیوار خانه ام را به عکس پــدرم تکیه داده ام😍                                                       لطفا برای سلامتی پدر و  مادرم یه صلوات بفرستین💞ممنونم💞                  
آخه چجوری اسمشو با هشتگ بنویسیم به امید اینکه پیداشون کنیم احتمال زیاد با اسم خودشون نمیان اینجا که ...

این پیشبینی من بود ک اگه تاپیک پربازدید شد راحتتر بشه با هشتک سرچ کرد.مثلا من هشتگ اسم واقعیمو سرچ میکنم ببینم کسی ازش استفاده کرده یا نه

چرا خنده دار؟؟

چون فقط یه سال دوست بودیم ..ما به خاطر بابام انتقال شدیم به درگز ..الان اکثر شبا خواب میبینم میرم درگز و دنبال دوستام میگردم ..ولی این خوابم عجیب بود ..چون تا رفتم دنبالش دیدم اونم منتظرمه ..😂😂😂😂😂..از خواب بیدار شدم خنده م گرفت😅😅..البته فکر کنم فقط واسه من خنده دار  بود😐😅😅

1508