2733
2734

مامان جونا سن دقیق کوچولوتون و اینکه چ مهارتهایی داره و چ چیزایی بلده 

و تو روز چند ساعت و چ بازیایی انجام میدین بگین.خیلی واجبه

⚘  لایک نکنین ⚘

22 ماهشه کاملا حرف میزنه حیوونا رو بلده رنگهارو تعدادیشو میشناسه خودش تنهایی غذا میخوره لباس میپوشه خودش وسایل خونرو میشناسه جور کردنیو بازی میکنه حلقه هارو بلده همینارو یادمه فقط

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والاپسرمن تازه داره یاد میگیره جمله بندی کنه صحبتاشو..اگ هم بازی داشته باشه زیادبازی میکنه ولی نداشته باشه کارتون میبینه

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
2731

پسرم ۲۶ و نیم ماهشه

حرف تقریبا کامل میزنه

بازیای فکری مناسب سنش کامل بلده یا اگر بهش توضیح بدی سریع متوجه میشه و یاد میگیره

بازی هم حدودا از ساعت ۸ صبح بیدار میشه بازی میکنه تا ۱۱ یا ۱۲ شب

بعضی موقع ها یک ساعت هم بعدازظهر میخوابه

تا ۱۰ میشماره

اسم حیوونا و صداشونو بلده

رنگارو تقریبا میشناسه

اسم بیشتر شکلای هندسی رو بلده مثل مربع مثلث دایره یا قلب پیکان و...

2738
والاپسرمن تازه داره یاد میگیره جمله بندی کنه صحبتاشو..اگ هم بازی داشته باشه زیادبازی میکنه ولی نداشت ...

واینک حیوونهام میشناسه..رنگ بندی نه هنوزیعنی باهاش کارنکردم..غذاشم میتونه بخوره خودش ولی دوقاشق میخوره ول میکنه میره پی بازی

روزی میرسدمردکوچک من🧒بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘
22 ماهشه کاملا حرف میزنه حیوونا رو بلده رنگهارو تعدادیشو میشناسه خودش تنهایی غذا میخوره لباس میپوشه ...

عزیزم میتونه ی جمله بگه مثل مامان اب بده؟جمله بندی میکنه

⚘  لایک نکنین ⚘
والاپسرمن تازه داره یاد میگیره جمله بندی کنه صحبتاشو..اگ هم بازی داشته باشه زیادبازی میکنه ولی نداشت ...

دختر من اصلا تی وی نمیبینه فقط روشن میکنه میره سراغ کار خودش 

حتی بدی هات بخشیدنی بود💔
2706