2733
2734

یکی از دوستانم هفته بعد جلسه اول خاستگاریش هست . قراره برن بیرون صحبت کنن . 

دوستم ازدواج دومش هست و اون اقا هم همین طور .

دوستم میگه اگه شماره خواست بدم ؟ اینم بگم دوستم به احتمال زیاد بگه نه . ۳۰ درصد شاید بگه اره . و اینکه شماره خودشو بده یا سیم کارت جدید بخره ؟ چون الان شاغله بخاطر شغلش خیلی ها شماره اشو دارن و همچنین همسر قبلیش . 

بعد خاستگارش یه جورایی فامیل هست . اگه شماره جدید بخره و اونو بده فامیل واسش حرف در میارن ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم همین شماره سیم کارت اصلیشو بده چون فامیلا واسش حرف در میارن میگن هزارتا خط،داره فوقشم به تفاهم نرسن بعد میزنه رو لیست سیاه شمارشو که مزاحمش نشه و هزارجور راه دیگه.الان آبروش مهمتره این دوره خط،عوض میکنی مردم هزارتا حرف درمیارن

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
بنظرم همین شماره سیم کارت اصلیشو بده چون فامیلا واسش حرف در میارن میگن هزارتا خط،داره فوقشم به تفاهم ...

اگرم جور بشه دوست نداره همکار ها بهش زنگ بزنن میگه سه چهل نفر شماره اشو دارن . بعد اونی هم که واسطه شده پیشنهاد داده که خط رو عوض کن . 

اگه خوشش نیومد و خواست شماره نده چی بگه؟

اگرم جور بشه دوست نداره همکار ها بهش زنگ بزنن میگه سه چهل نفر شماره اشو دارن . بعد اونی هم که واسطه ...

بنظرم اگه گفت شماره بده بگه نه فعلا اشنایی ما در حدی نیست که بخوام شماره بدم فقط،یه دیدار بوده و باید فکر کنم و تصمیمونو به همون واسطه میگم که بهتون اطلاع بده 

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
2738