1507
1411
عنوان

عكس خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1731 بازدید | 99 پست
خواب و بيداريش يكيه اون عكسشو ميخواي ببيني؟😁

اره خیلییی دوسش دارمممم

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
بيا😁

وای جان الانه!

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
وای جان الانه!

نه عزيزم 

حسش نبود بلند شم برم پيشش😅

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

نه عزيزم  حسش نبود بلند شم برم پيشش😅

جاننننن

بیداره یعنی‌ تپل خان

چقدم اخموعههه حوصله موصله یوخدی

جاننننن بیداره یعنی‌ تپل خان چقدم اخموعههه حوصله موصله یوخدی

اره بابا شبا بيشتر بيداره 

صدا مياد بعضي وقتا ميره غذا ميخوره يا راه ميره اينور اونور ميره

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1484
اره بابا شبا بيشتر بيداره  صدا مياد بعضي وقتا ميره غذا ميخوره يا راه ميره اينور اونور ميره

عزیزم حوصلش سرمیره میگرده براخودش

تی وی هم میبینه🤪؟۹

عزیزم حوصلش سرمیره میگرده براخودش تی وی هم میبینه🤪؟۹

تي وي بعضي وقتا ميشينه زول ميزنه

😂😂😂حالا نگاه ميكنه يا نه نميدونم

تي وي بعضي وقتا ميشينه زول ميزنه 😂😂😂حالا نگاه ميكنه يا نه نميدونم

عاشقش شدم خیلی باحاله من حیف میترسم وگرنه یه دونه خپلشو میگرفتم

موهای تورم فرهاد کوتاه کرده؟؟

😂😂😂😂 وای عالی و به جا بود

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شروع تناسب جسمیم 7/7/۹۷ 🏃‍   شروع تناسب روح با جسمم ۱۸/۶/۹۸ ☺☺(اگر خدا بخواهد) فهمیدم که میشه همه چیزو عوض کرد حتی خودمو... اومدم تا تغییر کنم نه همه چیزو بپذیرم و ثابت کنم💟 اصلا اثبات بیگناهی خودم یا گناهکار بودن بقیه چه ثمره ای داره؟! از یک نقطه ای باید خودساختن رو شروع کرد😊 خودت 
اره دفه اولش بوود نتونست خوب بر... تو موهام

خدا حفظت کنه😂😂😂😂😂♥️

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شروع تناسب جسمیم 7/7/۹۷ 🏃‍   شروع تناسب روح با جسمم ۱۸/۶/۹۸ ☺☺(اگر خدا بخواهد) فهمیدم که میشه همه چیزو عوض کرد حتی خودمو... اومدم تا تغییر کنم نه همه چیزو بپذیرم و ثابت کنم💟 اصلا اثبات بیگناهی خودم یا گناهکار بودن بقیه چه ثمره ای داره؟! از یک نقطه ای باید خودساختن رو شروع کرد😊 خودت 
1485
خدا حفظت کنه😂😂😂😂😂♥️

😂😂😂😂❤️❤️❤️❤️❤️

😂😂😂😂 وای عالی و به جا بود

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                

نازنین جون سلام شما میدونین زینب چش شده ؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درایی . قصه ی عشق ، انسان بودن ماست ، اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست ، سرت را بالا بگیر و لبخند بزن ، فهمیدن کار هر ادمی نیست ...
نازنین جون سلام شما میدونین زینب چش شده ؟

سلام

منم ديدم تاپيكش چرت پرت گفته بود 

پرسيدم جواب نداد

اومده الان انلاينه؟؟

سلام منم ديدم تاپيكش چرت پرت گفته بود  پرسيدم جواب نداد اومده الان انلاينه؟؟

نه انلاین نشده کلی پیام گذاشتم براش ، به خوشبخت گفته کاربریشو بترکونه   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درایی . قصه ی عشق ، انسان بودن ماست ، اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست ، سرت را بالا بگیر و لبخند بزن ، فهمیدن کار هر ادمی نیست ...
1474
نه انلاین نشده کلی پیام گذاشتم براش ، به خوشبخت گفته کاربریشو بترکونه    

اي بابا ديووونس اين دختره

از طرف من بهش بگو اگه رفت ديگه برنگرده چون فراموشش ميكنم كاملا

حتما بهش بگو از طرف من

اي بابا ديووونس اين دختره از طرف من بهش بگو اگه رفت ديگه برنگرده چون فراموشش ميكنم كاملا حتما بهش ...

خیللللی دیوونس خیلللللی تازه از دانشگاه اومدم اعصابم به حدی بهم ریخته لیوانو شکوندم جواب داده بهم امیدوارم منو فراموش کنی واااای خدا حیف که دستم بهش نمیرسه   اگه انلاین شد بهت خبر بدم ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیللللی دیوونس خیلللللی تازه از دانشگاه اومدم اعصابم به حدی بهم ریخته لیوانو شکوندم جواب داده بهم ام ...

نه عزيزم نگو

وقتي احترام نميذاره به دوستاش ندونم بهتره 

نه عزيزم نگو وقتي احترام نميذاره به دوستاش ندونم بهتره 

چشم عزیزدلم   ببخشید مزاحمت شدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم عزیزدلم    ببخشید مزاحمت شدم

فدات گلم❤️❤️❤️

1514