1600
1605
عنوان

عكس خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1980 بازدید | 99 پست
الان مقایسه کن😂

😂😂 شبایی که می‌رم حموم و موهامو خشک می‌کنم ولی شونه نمیزنم میخوابم 

وقتی صب بیدار میشم عین همینم😂😂😂

♥️روی تکه ای از بدنم برای او مینویسم ک همیشه و همه جا با او باشم همان کسی ک تنها عشق زندگی من است تا زمانی ک قلبم از کار بایستد ♥️

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

عه موهاتم شوهرت کوتاه کرده😥  یه شوهرم نداریم موهامونو  شخمی کوتاه کنه😁😂

والا من یبار ب شوهرم گفتم موهامو اوتو کن

زد سوزوند

حالا چ برسه ب کوتاه کردن ک تر میزنه تو ماهم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بایدم مَغْرورتَریٖنْ باشم ، وقتی تُ برام بِهْتَریٖنیْ❤
1522
عه موهاتم شوهرت کوتاه کرده😥  یه شوهرم نداریم موهامونو  شخمی کوتاه کنه😁😂

ديمي كوتاه كرده شده اين تازه😑

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
چقدر خوشگلی موهات چرا وز وزیه😆😆😆

مده شوهرم درست كرده برام

شونه نكردم اينجوريه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
بگم یادم نمیاد چی گفتم باور میکنی ؟؟؟😂😂😂😂 بس خندیدم عکس تاپیکتو دیدم 😂😂😂😂

😁😁😁

گفته بودم كه اسكريناش معلم رو ديدم كه به همه فحش داده من كم بودم فقط ك جوابشو ميدادم😁

1615
ديمي كوتاه كرده شده اين تازه😑

😂😂😂

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
😂😂 شبایی که می‌رم حموم و موهامو خشک می‌کنم ولی شونه نمیزنم میخوابم  وقتی صب بیدار میشم عین&n ...

باز تو خوبه شونه نمیکنی اینجورییی

تینا کلا اینجوریه😬😬😬😂

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
1601
😁😁😁 گفته بودم كه اسكريناش معلم رو ديدم كه به همه فحش داده من كم بودم فقط ك جوابشو ميدادم😁

فحشاشو ندیدم 😟😟ولی دیده بودم خیلی گستاخانه جواب می‌ده 

کاش برگرده و خودشو معرفی کنه دلم واسش تنگ شده 😂😂😂دیوانه یی بود ک نظیرش خیلی کم تو سایت پیدا می‌شد 

خلاصه شانس باهات یار نبوده ک ببینی و بخندی 

از این موردا دیدم صدات میزنم 😂😂😂

♥️روی تکه ای از بدنم برای او مینویسم ک همیشه و همه جا با او باشم همان کسی ک تنها عشق زندگی من است تا زمانی ک قلبم از کار بایستد ♥️
باز تو خوبه شونه نمیکنی اینجورییی تینا کلا اینجوریه😬😬😬😂

😂😂😂 ده دقیقه  یا یه رب زیر دوش آب باید باشم تا خیس بشه کامل 😂😂😂فر نیستن موهام فقط خیلی کلفت و پرپشتن😐😐😐

فحشاشو ندیدم 😟😟ولی دیده بودم خیلی گستاخانه جواب می‌ده  کاش برگرده و خودشو معرفی کنه دلم واسش ...

اتفاقا تاپيكايي ك راجبش زدن رو ديدم خيلي تعجب كردم ك پس من كجا بودم همچين موجودي رو نديدم😁😁

من چنتا اسكرين ازش ديدم كه به كاربرا گفته هرزه و....

😂😂😂 ده دقیقه  یا یه رب زیر دوش آب باید باشم تا خیس بشه کامل 😂😂😂فر نیستن موهام فقط خی ...

عه خیلی خوبه😍من موهام پرپشت نی😢

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
عکس لو رفته از........😱😱😱 حالا حدس بزنین ک کیه؟😱

كيهه؟😂

1614