1600
1541
عنوان

عكس خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1952 بازدید | 99 پست
چقد زشتی پیف برو🥴🤭

حسوود😒😒😒

برو عقب خوشگلي ميشي

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
بلا تر از بلایی 😃

نه بسته ام به کس دل    نه کستهبس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

شنیدم زیبایی........یی  

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
1546
ایش چقد زشت😑 منو بیینین😅

كدوم ارايشگاه ميري؟

بيا پيش شوهر من

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
منشنم كرده بوود نديدممم

حالا همینه!؟

نه بسته ام به کس دل    نه کستهبس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

واااااای تک تک گیسوان دلبرانت دلمو برد 

احسنت چقد حرفه ای ریده تو موهات

تو گروه خانوادگی دعوا شد عموم گفت: zer nazanin ، گفتم عمو نازنین کیه یهو زن عموم اومد گفت ناصر نازنین کیه؟ دعوارو بیخیال شدن فردا قراره طلاق بگیرن     
1566
حسوود😒😒😒 برو عقب خوشگلي ميشي

خخخخ

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
@tina_am   توام باید میرفتی پیش فرهاد واست بزنه😐

😂😂😂😂😂

تو گروه خانوادگی دعوا شد عموم گفت: zer nazanin ، گفتم عمو نازنین کیه یهو زن عموم اومد گفت ناصر نازنین کیه؟ دعوارو بیخیال شدن فردا قراره طلاق بگیرن     
واااااای تک تک گیسوان دلبرانت دلمو برد  احسنت چقد حرفه ای ریده تو موهات

اره همه همينو ميگن

اصلا بخاطر حرفه اي ريدناش زنش شدم

1396
😂😂😂😂😂

الان مقایسه کن😂

من گفتم منشن كنه ريپلاي اخرتو نديدممم

بگم یادم نمیاد چی گفتم باور میکنی ؟؟؟😂😂😂😂

بس خندیدم عکس تاپیکتو دیدم 😂😂😂😂

♥️روی تکه ای از بدنم برای او مینویسم ک همیشه و همه جا با او باشم همان کسی ک تنها عشق زندگی من است تا زمانی ک قلبم از کار بایستد ♥️

عه موهاتم شوهرت کوتاه کرده😥 

یه شوهرم نداریم موهامونو  شخمی کوتاه کنه😁😂

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1579