1464
1459
عنوان

عكس خودم

1176 بازدید | 99 پست

اين منم

عكسمم تو نت نيست تونستين پيدا كنين

دنبالمم نياين درگير ميشين اه

حتي ١ درصدي ها

بيمزه هم خودتونين😑😑😒😒😒

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

موهای تورم فرهاد کوتاه کرده؟؟

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1473
1334
موهای تورم فرهاد کوتاه کرده؟؟

اره دفه اولش بوود

نتونست خوب بر... تو موهام

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

جون عاشقت شدم😍😂

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

چقد زشتی پیف برو🥴🤭

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
😆😆😆😆😆😆 موهات خیلی خوشگل شده کی برات زده؟

شوهرم

رنگشم بابام گذاشته

1474
اره دفه اولش بوود نتونست خوب بر... تو موهام

@tina_am   توام باید میرفتی پیش فرهاد واست بزنه😐

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                  چرا میگن مردا اشپزی بلد نیستن؟بابای من هروقت املت درس میکنه خیارشو خودش رنده میکنه👀
@ملينا_جانم

@ملینا_جانم    

😞

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤
1331