1600
1605
عنوان

عكس خودم

1978 بازدید | 99 پست

اين منم

عكسمم تو نت نيست تونستين پيدا كنين

دنبالمم نياين درگير ميشين اه

حتي ١ درصدي ها

بيمزه هم خودتونين😑😑😒😒😒

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

بی مزه😐

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐..... با تشکر الناز 😊

موهای تورم فرهاد کوتاه کرده؟؟

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

1522

ایششششششش

میدونید چرا سینگلم؟🤔        چون هیچکس باور نمیکنه که سینگلم!😝😝...................................لایک نکن لطفا نکننننخدا جونم مررسییییی !دوست دارم .مرسی که اونی که میخواستم شد🤗🤗
1432

اره دفه اولش بوود

نتونست خوب بر... تو موهام

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

بچه ها اسم اهنگ جدید سینا درخشنده چیه؟

میدونید چرا سینگلم؟🤔        چون هیچکس باور نمیکنه که سینگلم!😝😝...................................لایک نکن لطفا نکننننخدا جونم مررسییییی !دوست دارم .مرسی که اونی که میخواستم شد🤗🤗

چقد زشتی پیف برو🥴🤭

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
😆😆😆😆😆😆 موهات خیلی خوشگل شده کی برات زده؟

شوهرم

رنگشم بابام گذاشته

1563
اره دفه اولش بوود نتونست خوب بر... تو موهام

@tina_am   توام باید میرفتی پیش فرهاد واست بزنه😐

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

بلا تر از بلایی 😃

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
@ملينا_جانم

@ملینا_جانم    

😞

دوستای نی نی سایتی میشه لطفا برای بچه دار شدن زنداییم که ۱۲ ساله منتظر بچه ست دعا کنید و یک صلوات مهمونش کنید 💕                                           انشاالله دامن همه منتظرا سبز بشه به امید خدا❤
1578