2733
2734
عنوان

حلقمو گم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 27 پست
من یه سری از دستم در اومده بود تو حمام.تو لیفم بود کل خونه رو ریختن بیرون فک کن ب مامانم زنگ زدم میگ ...

😂😂 وای کاش منم میرفتم حموم ولی تا عصری که نخوابیدم یادمه دستم بود نمیدونم یسری دیگم موقع خواب دراومده بود از دستم اونو سریع با شوهرم گشتیم از رو فرش پیداش کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای درک میکنم من خودم رفتم انگشتر نشون انتخاب کنم با همسرم اونجا از یه انگشتر مرواریدی خوشم اومد ولی ...

وای نگووو حالا چیکارکنم اگه پیدا نکنم  حلقه ازدواجمه

2728

چند وقت پیش خونده بودم برای پیدا شدن گمشده سه تا حمد باید به نیت حضرت ابراهیم بخونی البته دوتاشو میخونی یکیشو گرو نگه میداری پیدا شد میخونی

تو محرم یه لنگه گوشوارم گم شد نمیدونستم کجاس کل خونه رو گشتم‌نبود گفتم حتما بیرون افتاده با این حال اینو خوندم همون موقع پسرم قفل گوشوارمو یهو ازرو زمین پیدا کردپرت کرد سمتم باز سر لوله جارو رو جوراب انداختم جارو کردم کل خونه رو نبوددیگه بیخیال شدم تا بعد یه ماه زیر پشتی مبل پیدا شد

شما هم بخون ان شاءالله پیدا میشه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
😂😂 وای کاش منم میرفتم حموم ولی تا عصری که نخوابیدم یادمه دستم بود نمیدونم یسری دیگم موقع خواب دراو ...

حتما هست اگه اهل ذکر هستی صدصلوات برای مادر حضرت ابوالفضل بفرست برا پیدا شدن گمشده مجربه

وای نگووو حالا چیکارکنم اگه پیدا نکنم  حلقه ازدواجمه

ایت الکرسی و سه تا صلوات بفرست توکل به خدا پیدا میکنی نگران نباش تو خونس   ولی پیدا کردی بگو که شاد شیم   

بس دعا ها کان زیان است و هلاک/ وز کرم می نشنود یزدان پاک...
2738
😂😂 وای کاش منم میرفتم حموم ولی تا عصری که نخوابیدم یادمه دستم بود نمیدونم یسری دیگم موقع خواب دراو ...

ایشالا پیداش میکنی.من هروقت از دستم در میاد یادم میاد ب مامانم ک گفتم تو خواب ازدستم در اومده خیلی جدی گفت ینی بیان تو خواب ان....گلتم بدن حالیت نمیشه پاشو گمشو دنبالش بگرد حرف الکیم نزن🤣

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
ایشالا پیداش میکنی.من هروقت از دستم در میاد یادم میاد ب مامانم ک گفتم تو خواب ازدستم در اومده خیلی ج ...

😂😂شوهره منم الان زنگ زد سرش غر زدم میگه تو گم کردی تقصیر من چیه میگم بیا خونه بگرد پیداش کن ...واقعا من دیگه عصابم خورد شده اخه