2703
2553
عنوان

ناف پسرم گم شده. یه لحظه بیایید

336 بازدید | 29 پست

دوستان پسرم 1/5 سالشه. وقتی دنیا اومد بخاطر زردی بستری شد بیمارستان تو بیمارستان بلندی نافو کوتاهش کردن خودشون منم نفهمیدم بعدا دیدم. یه تیکه کوچولو مونده بود که بعدا خشک شد افتاد. منم اون تیکه کوچیکو لای دستمال کاغذی تو یه نایلکس نگهداشتم گذاشتم تو زیپ پشت تختش. چون شوهرم حساسه میگفت بندازیم مسجدی دانشگاهی جایی. الان نیست. احتمالا اشتباهی انداختیم رفته. نمیدونم به شوهرم چی بگم اگر سراغشو بگیره. از طرفی میدونم این چیزا خرافاته ولی بابتش ناراحتم دست خودم نیست هی هر روز میرم تو فکرش😔 شما نظرتون چیه. این مسئله نگرانی داره؟! اخه نافش کجا رفت. میدونما مسخرست به خدا میدونم ولی دلم الکی اشوبه. شما یه چیزی بگید

دنیام بچه هام 🥰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوب پانداره که فرار کنه همون دورو برو بگرد

پیدانکردی یه میوه ای چیزی خشک کن به شوهرت بگو اینه😂😂ببر بنداز دانشگاه خیالش راحت بشه

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

ببخشید خندم گرفت 😂😂😂😂

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2714
2706