1507
1482
عنوان

ناف پسرم گم شده. یه لحظه بیایید

254 بازدید | 29 پست

دوستان پسرم 1/5 سالشه. وقتی دنیا اومد بخاطر زردی بستری شد بیمارستان تو بیمارستان بلندی نافو کوتاهش کردن خودشون منم نفهمیدم بعدا دیدم. یه تیکه کوچولو مونده بود که بعدا خشک شد افتاد. منم اون تیکه کوچیکو لای دستمال کاغذی تو یه نایلکس نگهداشتم گذاشتم تو زیپ پشت تختش. چون شوهرم حساسه میگفت بندازیم مسجدی دانشگاهی جایی. الان نیست. احتمالا اشتباهی انداختیم رفته. نمیدونم به شوهرم چی بگم اگر سراغشو بگیره. از طرفی میدونم این چیزا خرافاته ولی بابتش ناراحتم دست خودم نیست هی هر روز میرم تو فکرش😔 شما نظرتون چیه. این مسئله نگرانی داره؟! اخه نافش کجا رفت. میدونما مسخرست به خدا میدونم ولی دلم الکی اشوبه. شما یه چیزی بگید

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

همش میگم کی بشه شوهرم سراغش رو بگیره. قیامت میکنه میگه مهم بوده 🤦‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

خوب پانداره که فرار کنه همون دورو برو بگرد

پیدانکردی یه میوه ای چیزی خشک کن به شوهرت بگو اینه😂😂ببر بنداز دانشگاه خیالش راحت بشه

✍روز قیـامت. . .نیکے هایت را به محبوب ترین فرد زندگیت نخواهی داد. اما مجبور می‌شوی آنها را به کسی دهی که از او متنفر بودی چون💥غیبتـش را کردی.‌💠 
1484

ببخشید خندم گرفت 😂😂😂😂

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
8
ببخشید خندم گرفت 😂😂😂😂

حق داری والا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
اول میگی انداختیش بعد میگی یعنی کجاست !؟ الان میخوای جیبای مارو بگردی؟    

😔 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا؟؟!!! چقدر عجیب. به خدا ۳۶ سالمه اولین بارمه همچین چیزی میشنوم 

خرافاته وجهل

من که انداختم دور کلانجسه اخه کی میتونه بندازه مسجد؟

من تومدرسه زیادمیدیدم وای حالم بدمیشد

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
1457