1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

وای هیچی مثل رستوران آرامش تو شاندیز نیست

معرکه معرکه ولی گرون

جاش خیلی با آرامش و خوشگل

💖💖💖مطمئن هستم تا تاریخ99/9/9 برام بهترین اتفاق ها رقم میخوره💖💖💖💖 💖💖تو بیا کز اول شب در صبح باز باشد💖💖               🌺🌺🌺خدای مهربونم بهترین ها رو بهم بده🌺🌺
فقط برو ارم تو شاندیز شیشلیک بخور. کریم نرو غذاش انقدر چربه من که هر وقت خوردم دو روز مریض بودم  ...

ارم شیشلیکاش واقعا عالیه اگه رستوران قیمت مناسبتر میخوای چندتا بعد ارم حاج حسن اونم عذاش خوبه تفاوت قیمتشم با ارم زیاده

1826

اگر سنتی مد نظرت صفدری 😕معین درباری 😕سدروس اگرم فست فود مد نظرت کوهسر خدای فست فود 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐