2733
2734

منم محبتی از خانوادم ندیدم زیاد حرف نمیزدیم اصلا نمیتونستم از مشکلاتم بگم 

به قول خودت جینگیل جات دخترونه نداشتم با دوستام نمیذاشتن بگردم 

تا حیاطمون میرفتم مامانم میومد دنبالم 😔😔 

آخ که چه آرامشی دارم بعد ازدواج 

خدایا شکرت 🌷

من فکرشومیکنم خودمم تنبل ولوس بودم مامانمم زیاداصرارنمیکرد.هرچند ک هیجوقت توخونه داری ومهمون نوازی هیچوقت کم نیاوردم بااینکه تاقبل ازدواج هیچ کاری نکرده بودم.اما تودوران بلوغم خیلی تنها بودم اصلا دوستم نبور اثارش الانم تووجودمه عصبی واحساسی وضعیف

چشم ها راباید شست....جور دیگر باید دید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 

همه چیو خودجوش یاد گرفتم 

مامان جونم بسی ساده است 

همه چییم بلدم الان 

از مادرشوهرمم تو خونه داری سرترم 

شوهرم که یروز بجز غذای مامانش نمیخورد 

الن میگه جز اشپزی تو اشپزی کسیو نمیپسندم 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    
2731

محبت کردنو اونم فقط بابت این بود ک با خالم اینا تو ی ساختمون بودیم خالم بچه نداشت و از ماملتم بزرگتر بود بعدا از پرورشگاه بچه اوردن بابت همینم مادرم ب بچه هاش محبت نمیکردک خالم ناراخت نشه یبارک ما اعتراض کردیم اینو گفت دلم براش سوخت مامانم خیلی سختی کشید ولی دلش خیلی بزرگه

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
همه فوت و فنارم بلد باشی زبون قوم شوهر درازه ول کن بابا حوصله داریا هر کار کنی باز یه عده ناراضی هست ...

همه چی که بخاطر قوم شوهر نیست. خیلی چیزها بخاطر خود ادمه. هم سن های خودمو میبینم غبطه میخورم. حالا اونا منو میبینن غبطه میخورن شوهر دارم بچه دارم اشپزیم درجه یکه. ولی همه چی اینا نیست 

دنیام بچه هام 🥰  
هیچوقت بهم یاد نداد که باید خودم اول اولویت باشم تو همه چیز متاسفانه الان هر چقدرم سهی میکنم نمیتونم ...

ولی من سعی میکنم اون موقع رو جبران کنم خیلی سعی میکنم کمبودی برای خودم نزارم دیگه و تقریبا اولویت اولو ب خودم میدم

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2738
دقیقا. ولی من هنوزم یاد نگرفتم. البته خودشم همین طوره بسوزه کلا

من دارم یاد می گیرم ولی گذشته که این جوری نبودم ازارم میده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
همه چی که بخاطر قوم شوهر نیست. خیلی چیزها بخاطر خود ادمه. هم سن های خودمو میبینم غبطه میخورم. حالا ا ...

دقیقا...من الان هیچ مشکلی تو زندگیم نیست ولی همش حسرت اون موقع رو دارم ک چرا پدر مادرم باهامون دوست نبودن چیزی یادمون بدن

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

مامان منم عین مامان تو...دقیقا کمبودای تورو داشتم فقط درس ولی واسه دخترم کم نمیدارم میذارم با لوازم آرایشم ور بره تو یادگیری الفبا و سایر کلاسها اصلا بهش سخت نمیگیرم ۵ سالشه حتی به مربیش گفتم لزومی نداره از الان الفبا یاد بگیره به چ دردش میخوره کلاس اول میخونه دیگه...ولی درعوض هر روز پارک میبرمش میره جلو آینه هرچی گل سر پاپیونه همشو یجا میزنه رو موهاش😂ماهم کیف میکنیم کلاس رقص گذاشتمش واسش جینگول مینگولم زیاد میخرم...زمانای ما مادرامون موفقیت دخترشونو درین میدیدن که فقط درس بخونن و شبیهپسرا باشن من حتی دوران دانشگاهم عین پسرا دست و رومو میشستم میرفتم دانشگاه😖 ولی موفقیت یه زن در اینه که مثل یه زن باشه و به خودش افتخار کنه

2706