1464
1411

چه کارایی رو بهتون یاد ندادن که شما حتما به بچه اتون یاد میدین؟مامان من رسیدگی به خود رو بهم یاد نداد یا راه درستشو یاد نداد. همیشه موهامو کوتاه میکرد نمیذاشت بلند کنم، هیچ وقت جینگیلی جات دخترونه نمیذاشت استفاده کنم هیچ وقت تو جمع های دخترونه هم نمیذاشت با دخترا باشم. رسیدگی به پوست.... خیلی چیزا... فقط میگفت درس. ازدواج که کردم فهمیدم خیلی عقبم. چیزای اصولی رو یادم دادا. آشپزی اینا ولی مثلا دوتا تزیین غذا، دوتا سیاست زنونه، دو تا فوت و فنی که بگم مخصوص مامانمه، بهم یاد نداد. شایدم خودش بلد نبوده. خیلی چیزا هست که الان مادرشوهرم بهم میگه مثلا. الان میگم اگر دختر دار که بشم خیلی چیزا باید یادش بدم. شما چیا یاد نگرفتید که تو زندگیتون اثر داره

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘

دوست داشتن خودم 

ارزش قایل شدن برای خودم 

خیلی چیزها  را از دست دادم تا این دو تا را یاد گرفتم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

هیچوقت بهم یاد نداد که باید خودم اول اولویت باشم تو همه چیز متاسفانه الان هر چقدرم سهی میکنم نمیتونم خدم رو تو اولویت قرار بدم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی دو نیمه س نیمه اول درانتظار نیمه دوم ونیمه دوم درحسرت نیمه اول...

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

منکه همه چی نشونم داد...فقط میگفت درس به دردت نمیخوره😂😁

به نظرم همینم خوبه. من انقدر تو درس بودم هیچی بلد نبودم. زودم ازدواج کردم. بد تر شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان یه گل پسرم و یه دخمل  تو راهیم دارم.شدیدا معتقدم که"نخند، سرت میاد، زمین گرده ".                          لطفاً لایکم نکنید. ممنون 😘😘
1436

منم عین تو...هیچ هیچ  ....غذا پختنم اون یاد نداد خودم هی درست کردم دیگه یاد گرفتم.....مامانا رو میبینم چجور با دختراشون رفیقن و بگو بخند دارن و راهنماییشون میکنن حسودیم میشه

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
1334
دوست داشتن خودم  ارزش قایل شدن برای خودم  خیلی چیزها  را از دست دادم تا این دو تا ر ...

دقیقا. ولی من هنوزم یاد نگرفتم. البته خودشم همین طوره بسوزه کلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم، هیچ کمبودی برام نذاشت. 

باعث ‌‌ شدین دلتنگش بشم و الان بهش زنگ بزنم 😅

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏رابطه‌ی خوب رابطه‌ای نیست که گل و بلبله و هیچ مشکل،ناراحتی و اختلافی توش پیش نمیاد.اگه تصویر ذهنی‌تون اینه بریزیدش دور.تو یه رابطه‌ی خوب آدما ناراحتیاشونُ بروز میدن،از تاریک‌ترین و احمقانه‌ترین افکارشون،هر چه قدر هم سخت،حرف می‌زنن و برای مشکلات و اختلافات‌شون راه حل پیدا می‌کنن. دعا کنید پزشکی قبول بشم 💛

منم خیلی چیزارو از خواهرشوهر و مادرشوهرم یادگرفتم متاسفانه.. مامانم تو فازهیچی نبود. هیچی.. من حتی بدون یاد گرفتن آشپزی عروسی کردم. یه حرفی میزدم درست و غلط تاییدم میکرد هیچ وقت نگفت فلان حرفت غلطه. 

اما خب عاشقشم. الان خودم یه کدبانو شدم تقریبا و خیلی از موارد رو به دخترم انتقال میدم در آینده

شدیدا کمبود اعتمادبنفس و شجاعت دارم و فکرمیکنم تربیت مادروپدرم دخیله 

مادرپدر خیلی مهمن انقد مهم که اگه هرکسی بدونه بی علم و دانش اصلا بچه دار نمیشه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ🤲🏻                               کاربر قدیمی هستم با کاربری جدید.
1396

منم محبتی از خانوادم ندیدم زیاد حرف نمیزدیم اصلا نمیتونستم از مشکلاتم بگم 

به قول خودت جینگیل جات دخترونه نداشتم با دوستام نمیذاشتن بگردم 

تا حیاطمون میرفتم مامانم میومد دنبالم 😔😔 

آخ که چه آرامشی دارم بعد ازدواج 

ڪجای شهــــــــر قدم میزنی ! میــــخواهم ڪاملا اتفاقی از آنجا رد شوم 😕

من فکرشومیکنم خودمم تنبل ولوس بودم مامانمم زیاداصرارنمیکرد.هرچند ک هیجوقت توخونه داری ومهمون نوازی هیچوقت کم نیاوردم بااینکه تاقبل ازدواج هیچ کاری نکرده بودم.اما تودوران بلوغم خیلی تنها بودم اصلا دوستم نبور اثارش الانم تووجودمه عصبی واحساسی وضعیف

چشم ها راباید شست....جور دیگر باید دید

منم 

همه چیو خودجوش یاد گرفتم 

مامان جونم بسی ساده است 

همه چییم بلدم الان 

از مادرشوهرمم تو خونه داری سرترم 

شوهرم که یروز بجز غذای مامانش نمیخورد 

الن میگه جز اشپزی تو اشپزی کسیو نمیپسندم 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

محبت کردنو اونم فقط بابت این بود ک با خالم اینا تو ی ساختمون بودیم خالم بچه نداشت و از ماملتم بزرگتر بود بعدا از پرورشگاه بچه اوردن بابت همینم مادرم ب بچه هاش محبت نمیکردک خالم ناراخت نشه یبارک ما اعتراض کردیم اینو گفت دلم براش سوخت مامانم خیلی سختی کشید ولی دلش خیلی بزرگه

1508