2726

من خودم روزی که رفتیم ازمایش بدیم واسه ازدواج همه چی اول خوب بود بعد که خواستن جواب و بدن مارو اخر از همه گفتن که ازمایش عروس باید تکرار بشه برید فردا بیاید وای منم همش فکر میکردم نکنه مریضی چیزی دارم اینا مشکوک شدن همونجا غش کردم اینقدر از استرس بالا اوردم بعد معلوم شد شوهرم یکم کم خون بوده گفتن عروسم باید از بده که کم خون نباشه منم اینقدر گریه میکردم وای اگه من کم خون باشم نمیزارن باهم ازدواج کنیم 😅😅😅

هی اون شب جیگر خوردم و پسته هی به بابام میگفتم من اگه کم خونم باشم بازم با همین ازدواج میکنم فوقش بچه دار نمیشم حالا یه بارم بیشتر ندیده بودمش فقط تو خواستگاری😕بابامم میگفت اروم باش تازه فرداش برا دامادم موزو پسته کردم تو جیبام بردم🤣🤣🤣🤣🤣

تو برای من همه غرورمی من غرورمو رها نمیکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😂😂😂 اتفاقا دومادمون کم خون  بود برعکسش ما فکر میکردیم ابجیم کم خونه

مراحل تبدیل چوب خشک به خرس پاندا از 98/8/10 شروع می شود😄 وزن فعلی 47 وزن هدف 58 😅 تامام راستی باردار نیستم تیکر افزایش وزن و ورزشمه
یه سوالی  بعضی ها که آزمایش میدن میگن گروه خونیمون بهم نخورد برای چیه؟ کلا آزمایش خون برای چی ...

اینکه طرف معتاد نباشه ودوطرف کم خون نباشن

تو برای من همه غرورمی من غرورمو رها نمیکنم
2706