2733
2734
عنوان

حسم اشتباهه

44 بازدید | 3 پست

جدیدا یه احساسی دارم مثلا توی مغازه که میریم شوهرم حرفای بقیه خانوما دقت میکنه و بعد برام تعریف میکنه در حالیکه من اصلا گوش نمیدم.یا توی فروشگاه احساس کردم رفت سمت ردیفی کهه چند تا دختر دانشجو بودن.یا وقتی رفتیم دکتر .منشی از روی عادتش خیلی گرم میگیره با مریضا که اون بنده خدا واقعا منظوری نداشت اما بنظرم جانم و قربونت برم اصلا با یه مرد خوب نیست.به شوهرم گفتم که بنده خدا چه کلماتی استفاده میکنه.دفعه بعد که میخواستیم بریم دکتر به شوهرم گفتم زنگ بزن.میگه یک کم غیرتی شو.خودت بهش زنگ بزن.یه جوری مثل اینکه شوهرمو جو برداشته.یا هم من اشتباه فکر میکنم.ما 7 ساله ازدواج کردیم تا حالا همچین احساسی نداشتم و من هم موردی ازش ندیدم و اینطوری هم حرف نمیزده.جدیدا اینطوری شده

نمیدونم.اما احساس میکنم جو شوهرمو برداشته.از اینکه حرفای خانوما رو با مغازه دار توی مغازه گوش داده بدم اومده اونم توی خرید لباس .در حالیکه من که خانومم اصلا گوش ندادم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728