2137
2106
عنوان

يه بشقاب ماكاروني كنار دريا😋+📸

4872 بازدید | 78 پست

دوستان ما كيش زندگي ميكنيم

اينجا دو هفته است كه هوا خوب شده و ديگه گرم و شرجي نيست و ما هم نديد پديدانه 😁 خيلي اوقات بيرون از خونه ايم

ولي اصلا شكل پاييز نيست!

شما از كجاي ايرانيد؟ هوا چطوره؟ بوي پاييز ميده؟ 

اگه عكس داريد بزاريد

منم الان ميزارم

http://instagram.com/elhamkarami_k?r=nametag

بذاااار 😍

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166
2165

رشت گاهی افتاب گاهی بارونی و سرد امروز افتاب بود

هرگز مرگت رو باور نمیکنم تو هنوز برای من زنده هستی پیشه پسرتی و داری باهاش بازی میکنی تنها آرزوم  تو دنیا اینه که بهم بگن زنده ای خیلی خیلی سخته 

ازما دیشب یهووو سردشد داریم ب فنامیریم اصلاا امادگی نداشتیم‌عووق😭

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2183