1874
1924
عنوان

يه بشقاب ماكاروني كنار دريا😋+📸

3630 بازدید | 78 پست

دوستان ما كيش زندگي ميكنيم

اينجا دو هفته است كه هوا خوب شده و ديگه گرم و شرجي نيست و ما هم نديد پديدانه 😁 خيلي اوقات بيرون از خونه ايم

ولي اصلا شكل پاييز نيست!

شما از كجاي ايرانيد؟ هوا چطوره؟ بوي پاييز ميده؟ 

اگه عكس داريد بزاريد

منم الان ميزارم

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922

قزوین سرده😕😕😕

سید شهیدان اهل قلم می گفت:اگر مقصد پرواز است قفس ویران بهتر،پرستویی که مقصد را در پرواز می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...و اگر نردبانی از این خاک به آسمان نباشد ،جز کرم هایی فربه و تن پرور بار نمی آید .
1911

رشت گاهی افتاب گاهی بارونی و سرد امروز افتاب بود

مطمینم هیچ وقت نمیتونم مرگت رو باور کنم دوست دارم فکر کنم زنده هستی و پیش پسرتی خدایا تحملش غیر ممکنه چطور باور کنم اون دختر خندان الان زیره خاکه خدایا با تمام قدرت دوست دارم فریاد بزنم کاش بهش فرصت مادری کردن میدادی کاش 

ازما دیشب یهووو سردشد داریم ب فنامیریم اصلاا امادگی نداشتیم‌عووق😭

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1826