2410
2553
عنوان

انار خراب

527 بازدید | 21 پست

چندروز پیش شوهرم سه تا دونه انار اورده بود...بعد امروز یهو دلم انار خواست.... الان اوردمششو یکیو بخورم بقیرو دون کنم شوهرم بیاد باهم بخوریم اولیو باز کردم خراب بود....دومیو باز کردم خراب بود....سومیو کلی دعا خوندم بهش فوت کردم سالم باشه ولی اونم خراب بود😂😂...خلاصه کلی خورد تو ذوقم اخه امروز بعد مدتها دلم هوس انار کرده بود حاملم هستم😁 هیچی دیگه گذاشتمشون تو یخچالم شوهرم بیاد سرش غر بزنم چرا انار خراب بهت انداختن😁

غر نزن علم غیب نداره که 

بگو داره میاد برات بخره بگو اینا خراب بودن 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من تو حاملگیم تا حالا فک کنم بیست کیلو انار خوردم ولی بیشتر سفید بود 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

شوهر منم میوه های خوبی نمیخره 

رفته سیب زمینی خریده اندازه طالبی ازبس ک بزرگه اخه😢😭😭😭😭😭😭

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2714

ازقدیم گفتن 

یاازانار یا از یار

کسی ک توجمع انارش ازمال همه قرمزترباشه شوهرش دوسش داره

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
میوه فروشی نزدیک خونتون نیست خودت بری بخری ..من پدر شوهرم کلی انار آورده واسم 😍😍هرچی میخورم سیر نم ...

نه اخه اینو سه چهار روز پیش خریده بود گفتم بزارم هروقت هوسم شد بخورم که اینجوری شد اخرش😁

نوش جونت  من تازه دراومده بود کلی خوردم

میگن بچه رو خوشگل میکنه اگه زشت بشه اینهمه انار هدر رفته 😂

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2706