2733
2734
عنوان

چند روزه اومدم خونه مامانم😭

751 بازدید | 34 پست

چند روزه اومدم خونه مامانم بخاطر ماموریت شوهرم بعد مامانم بخاطر اینکه در قابلمشو نشسته بودم چون برای دختر چند ماهم داشتم عذا درس نیکردم نفرینم کرد و کلی اخم کرد منم گفتم حالا که بچه اوردم که تو خودت گفتی بچه بیار حالاهم یه دقه نمیگیریش و نفرینم میکنی؟😭حالا شدیم سربارت😭

پاشو برو خونت  

تنهایی خیلی بهتر از اینه کسی سرت منت بزاره  

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مطمینی فقط واسه نشستن در قابلمه بوده ،،

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2738

اصلا به روی خودت نیار خدایی اگه بخوای قهر کنی بعدا پشیمون میشی ..مادره دیگه یهو اعصابش خورد میشه به چیزی میگه ...ولی تو برو بشین پیشش خودش صد درصد پشیمون میشه از حرفاش

2706