2726
عنوان

به نظر شما چیکار کنیم

90 بازدید | 17 پست

ابجیه من عقده ...شوهرش همش میگه مامانم اینو گفت مامانم گف اینکار کن .همش مامانم  مامانم .ابجیم میخواد جداشه ...حتی با مادرش رفتن تالار عروسی رو انتخاب کردن بعد زنگ زده به ابجیم که برای دی ماه نوبت عروسی رفتم تالار .اصلا از بابام اجاه نگرفت ...فکرشو کن سرامیکای خونشون رو که داره میسازه مامانش انتخاب کردهبعد به ابجیم گفته ما اینارو پسند کردیم حالا دیگه بار بزنیم ....بابام هم موافقه طلاقشونه ...ولی من میگم بره  دادگاه و اینا به اندازه ای که بفهمه پسره ...نصف پول خونه رو هم ابجیم داده.....سه دنگ خونه و چهارصدتا سکه و 113تا شاخه گل نقره هم مهریشه ...ابجیم شیمی محض میخونه اون دیپلم هم نداره ...بچه ی پسرداییم هم هست ...تازه به بدبختی گذاشت ابجیم بره دانشگا

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه زبون نفهمی هست این پسره ...میگه عروسیه خودمه هرجا و هرجور دوست دارم میگیرم...به نظر شما جدایی بهترین راهه؟؟؟

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          
2728
بله جدا شن ایشون هم با مادرشون برن عروسی بگیرن

خواهرش گفته داداشم جداشه  بهترین دختری گیرش میاد ...اوف من حرص میخورم با این حرفاش

به داداشات بگین بزنن یبار مادرشو ب گ ا ن درس میشه.

داداشم اصلا حرف نمیزنه ایقد مظلومه هیچی نمیگه ...میخوام یجوری بترسونمش ولی نمیدونم چجوری

اول مشاوره 

زیر بار مشاور نمیره  میگه دیوونه ها مشاوره میرن ...رو اعصاب اسکیت میره بخدا 

داداشم اصلا حرف نمیزنه ایقد مظلومه هیچی نمیگه ...میخوام یجوری بترسونمش ولی نمیدونم چجوری

با این راه حلای تیتیش مامانی که دوستان پیشنهاد دادن به جایی نمیرسی اینجا سوئیس نیست که ایرانه باید یجوری کتک بخوره به خر بگه خاندایی

ابجیم بیست سالشه ..جداشن میترسم راهشو بد بره .تو محیط دانشگا بد بشه ...جداشن بعدش چی؟اینم بگم ابجیم درسش عالیه

با این راه حلای تیتیش مامانی که دوستان پیشنهاد دادن به جایی نمیرسی اینجا سوئیس نیست که ایرانه باید ی ...

وا یعنی بچه مردمو بگیریم بزنیم ...کی همچین کاری میکنه اخه برام 

2706