2703
2553
انصافا براچیدن دیگه خودت برو بندازش بعد امتحان وقت داری  پشیمون میشیا

نه بابا چیدن که دیگه مهم نیست فوقش بعد جا به جا میکنم 

البته من کاملا بی تجربه هستم تو چیدن و جا به جایی خودمم باشم باز هرچی اونا بگن گوش می‌کنم 😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
نه بابا چیدن که دیگه مهم نیست فوقش بعد جا به جا میکنم  البته من کاملا بی تجربه هستم تو چیدن و ...

بخاطر حس وحالش میگم خیلی روز خوبی میشه برات به پیشنهادم فک کن

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور وقت داشتی متن ب این بلند بالایی بنویسی

عزیزم شما درس میخونی استراحت نمیکنی؟ من با برنامه ریزی میخونم هم به درسام میرسم هم تایمای استراحتم برای چیزای دیگه وقت میذارم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
مامانم یه تیکه ظرف از جهازمو بدون من خریده بود انقدر گریه کردم که نفسم بالا نمیومد.الان که عروسی کرد ...

دیوووونه😂😂😂

2456
بخاطر حس وحالش میگم خیلی روز خوبی میشه برات به پیشنهادم فک کن

آخه اینجوری حداقل دو سه روزمو کامل از دست میدم چیزی نمونده تا آزمونم😭

آخه اینجوری حداقل دو سه روزمو کامل از دست میدم چیزی نمونده تا آزمونم😭

بعدامتحان 9 دهم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
بعدامتحان 9 دهم

کل درد من اینه که خانوادم عجولن صبر نمیکنن میگن دم عروسی کارمون زیاده وقت نمیکنیم حقم دارن. وگرنه به من بود که خریدامم بعد عروسی میکردم اصن

ایشالا که همیشه از همه چیز لذت ببری من عقیده دارم آدم یه شیشه لاکم میخره باید باهاش کلی حال کنه😍 خ ...

دقیقا همینه...من اهل فشم‌تهرانم...خوده تهران زندگی می کنم. نمی دونم میشناسی یا نه.

ولی  جای قشنگیه....خونه اونجا میسازیم ....بابام اونجا داده...البته زمینش مال بابامه دستش درد نکنه😁

2714
میشه شما که تجربه اش رو دارید بگید چه کنم خیلی نگرانم

والا نمیدونم عزیزم بنظرمن وسایل برقی ازمدنمیفته.مثلا وسایل برقی من مال ۱۴ سال پیشه ک مامانم خریده انموقع مجردبودم ولی هنوزازمدنیفتاده.اگ فک میکنی دخترت بعداایرادمیگیره یا رو مد هس و اینا بقول الوچه جون براش پول و سکه پس انداز کن.بازهرجورخودت صلاح میدونی عزیزم.من خیلی ب نفع مامان بابام شد چون تو ارزونی خریدن برامون.

دقیقا همینه...من اهل فشم‌تهرانم...خوده تهران زندگی می کنم. نمی دونم میشناسی یا نه. ولی  جای ...

فشم که پاتوقمونه بابا شبا حوصلم ن سر میره میایم دور آتیش تو جاده چای میخوریم. 

منم میخواااام😭😭😭

چیز خوب بود که نمیدادی اگه راس میگی سرویس طلای عروسیت رو بده من سرویس ندارم😂

😂😂😂به خدا خودمم ندارم سرویسمو پارسال فروختم☹☹تو اگه راست میگی اون فرشه که مامانبزرگ شوهرت داده بده بهم خیلی خوشکله😁😁

😂😂😂به خدا خودمم ندارم سرویسمو پارسال فروختم☹☹تو اگه راست میگی اون فرشه که مامانبزرگ شوهرت داده بد ...

بیا عزیزم با جون و دل بهت میدم😍

کاش پسر داشتم تورو میگرفتم واسه پسرم🤣تکی دانه ای خاصی...هیچ دختری مثل تو پیدا نمیشه متاسفانه...برای خودش زندگی نمیکنه زمونه خرابه همش دنبال چشم هم چشمیه ...پز بدن...فامیل ما اینطوره ...خوشبختانه من و شوهرم اینطور نیستیم...باور میکنی جهزیه نخریدم🤣البته به پدرم گفتم بجاش,بهم پول بده ...روی هم گذاشتم خونه خریدیم ...وسایلا رو یواش یواش خریدیم ...البته اول یخچال بعد تخت🤣🤣🤣🤣مهم شوهرم بود مثل خودت روشن فکره ....😘

سرتاسر آفاق دویدی هیچ است ...وآن نیزکه درخانه رمیدی هیچ است...دنیاهیچ و اصل دنیا همه هیچ...ای هیچ برای هیچ برخودتو مپیچ...
کاش پسر داشتم تورو میگرفتم واسه پسرم🤣تکی دانه ای خاصی...هیچ دختری مثل تو پیدا نمیشه متاسفانه...برای ...

عزیز دلمییی شما. لایکاتو دیدم بازم انرژی گرفتم😍واای منم به بابام گفتم پولشو بده شوهرمم پول عروسی رو بذاره خونه بخریم ولی یکم دو دوتا چهار تا کردیم دیدیم با این پولا نمیشه تهران خونه خرید بابامم فقط در ازای خرید خونه حاضر بود جهاز نده. 

ولی سعی کردیم عروسی رو با کمترین هزینه برگزار کنیم تا کل سرمایمونو تو یه شب از دست ندیم 

از کلی خرجای اضافی عروسی زدم که به نظرم هیچ ارزشی نداشت مثلا کلیپ فرمالیته و عکسای اسپرت و آتیش بازی و مه مصنوعی و اون همه گل آرایی توی تالار که گلای بیچاره کلی حروم میشن 

جای آرایشگاه خیلی گرون رفتم یه جا که کارش خوب باشه ولی اسم و رسم ندا‌شته باشه که پول اسمشو ازم نگیره

لباس عروسم میخوام یه چیز ساده اروپایی انتخاب کنم

خلاصه که از هرچی تونستم زدم جز پذیرایی مهمونام. 

انشاالله که به خوبی برگزار بشه 

کاش پسر داشتم تورو میگرفتم واسه پسرم🤣تکی دانه ای خاصی...هیچ دختری مثل تو پیدا نمیشه متاسفانه...برای ...

همسر منم خیلی روشنفکره اصن سر همین حرفا شد که از هم خوشمون اومد تو یه گروهی بحث عروسی و زندگی شد ما دوتا نظرامون عین هم بود و تنها کسایی بودیم که اینجوری فک میکردیم این شد که از هم خوشمون اومد😂

2706