2726
خب نخرعزیزم من استیل ندارم ملامین هم دارم ولی اصلا نگاش نکردم.من ۵ تاسرویس چینی داشتم ک چندتاسرویسم ...

اهان واسه دخترت میگی عزیزم.منم دخترم کوچکه الان ۵ سال ونیمشه.ازپنج شش ماهگی واسش بیمه سرمایه گذاری بازکردیم واسه ایندش.

خب نخرعزیزم من استیل ندارم ملامین هم دارم ولی اصلا نگاش نکردم.من ۵ تاسرویس چینی داشتم ک چندتاسرویسم ...

میشه شما که تجربه اش رو دارید بگید چه کنم خیلی نگرانم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان واسه دخترت میگی عزیزم.منم دخترم کوچکه الان ۵ سال ونیمشه.ازپنج شش ماهگی واسش بیمه سرمایه گذاری ب ...

من هم یه بیمه براش گرفتم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من سلیقه مامانم رو نمیپسندم و چقدر سختی کشیدم سر جهیزیه گرفتن 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728
تو استراحتم فعلا 😂

خوش به حالت!!  منم عشق درس بودم!! ولی مامانم گفت به امید من نباش خودت یه فکری به حال جهیزیه ات بکن!!  خودم رفتم سر کار و با پول خودم جهیزیه خریدم!! حتی برای خرید هم نیومد می گفت من خسته می شم خودت برو!!  صبح تا عصر سر کار بودم عصر تا شب هم بازار!!

خوش به حالت که تو زندگیت شانس آوردی!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖

انصافا براچیدن دیگه خودت برو بندازش بعد امتحان وقت داری 

پشیمون میشیا

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
من سلیقه مامانم رو نمیپسندم و چقدر سختی کشیدم سر جهیزیه گرفتن 

آخی عزیزم ❤️

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
خوش به حالت!!  منم عشق درس بودم!! ولی مامانم گفت به امید من نباش خودت یه فکری به حال جهیزیه ات ...

شما فقط دارین ظاهرومیبینین، بگو خداروشکر ان شالله برامن هم بهترین ها رقم بخوره

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
من ک هیچکدوم از جهازمو خودم انتخاب نکردم الانم خورد خورد عوض میکنم

آره بابا  فوق فوقش آدم بعد مدت عوض میکنه نگرانی نداره که 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
خوش به حالت!!  منم عشق درس بودم!! ولی مامانم گفت به امید من نباش خودت یه فکری به حال جهیزیه ات ...

عزیزم من اگه مث تو هم بودم خودمو بدشانس نمیدونستم 

من اگه اصرار خانوادم نبود جهیزیه نمی‌بردم و اگه جای شما بودم با شوهرم توی زندگی نم نم همه چی میخریدیم و زندگیمونو می‌ساختیم. 

عوضش منم برای گرفتن جشن عروسی و رسم و رسومات سخت نمیگرفتم و اگه دست خودم بود کلا عروسی هم نمیگرفتم. 

اگرم کسی با این شرایط حاضر نشد باهام ازدواج کنه چه بهتر کسی که منو واسه چهار تا تیر و تخته بخواد همون بهتر  نباشه. 

ولی آفرین به همت و تلاشت که تنهایی از پسش بر اومدی عزیزم

منم مثل شما همه رو مامانم خودش خرید

ایول 😍❤️

مامانم یه تیکه ظرف از جهازمو بدون من خریده بود انقدر گریه کردم که نفسم بالا نمیومد.الان که عروسی کردم همون تیکه ظرف بهترین ظرف پذیرایی از مهمانمه😂

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2706