2726
ای بابا بیخیال مگه دنیا چند روزه که این همشو آدم وقت بذاره واسه پارچه مبل 😂😂 حالا یه عکس بفرست ببی ...

خب آدم‌پول میده دلش میخواد اونچیزی که دوست داره رو بخره و چیزیه که تو خونته آدم وقتی باب دلش باشه لذتش و میبره....من اینجوریم..عکس تو گوشیم ندارم ولی چیزی  شد که میخواستم...اون پارچه ها رم‌میخوام بدن برام بکوین روی مبلی که برای خونه ی ییلاقیمون  بسازن...نمیزارم هدر بره😁 ولی خونم کلا خیلی برام‌مهم بود..هر کی یجوریه خلاصه قشنگی دنیا هم به تفاوت هاشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الوچه جان خیلی از طرز افکار و حرف زدنت,روشن بین بودنت خوشم اومد بهت افتخار میکنم ,از این طرزگفتارت ت ...

عزیززم مرسی از این همه لطفی که بهم داری

قطعا شما فکر خودت زیباست که این طرز فکر رو میپسندی و زیبا مییینی

ممنون که وقت گذاشتی 😍😍😍❤️❤️❤️

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
قابلتو نداره هردوتاش مال تو😁😂😂😂

چیز خوب بود که نمیدادی

اگه راس میگی سرویس طلای عروسیت رو بده من سرویس ندارم😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728
😂😂قربونت عزیزم خوشبخت بشی گلی    

همچنین دختر مهربون❤️

من به تو حس خوبی دارم😍😍😍

جوون دلم منم منم 😍😍😍❤️❤️❤️

خب آدم‌پول میده دلش میخواد اونچیزی که دوست داره رو بخره و چیزیه که تو خونته آدم وقتی باب دلش باشه لذ ...

ایشالا که همیشه از همه چیز لذت ببری من عقیده دارم آدم یه شیشه لاکم میخره باید باهاش کلی حال کنه😍

خونه ییلاقی هم که دااارید چقد شما با کلاسید😂 کجاست میخوام خودمو بندازم بیام عاشق این خونه هام

هرکی گفت طولانیه میزنمش. تاپیک فانه و آموزنده بخونید😂

منم نامزدی بیشتر خونه شوهرم بودم هروقت نیومدم میدیدم مامانم یه وسیله جدید خریده ولی خدایی همش قشنگ بود دختر اولم مامانم خیلی ذوق داشت جهازبخره.

منم نامزدی بیشتر خونه شوهرم بودم هروقت نیومدم میدیدم مامانم یه وسیله جدید خریده ولی خدایی همش قشنگ ب ...

عزیزم دستش درد نکنه

این مامانا عشقن😍 ولی من اگه درس نداشتم انقد نمیچسبیدم به شوهرم خودم میرفتم با مامانم میخریدم😂😂

الهی خوشبخت بشی.

مرسی زهرا گلیییی همچنین

عزیزم مبارکت باشه ولی چرا هرکی هرچی میگه ایراد میگیری اگه قصدت این بود اموزنده باشه،ب این میگی فرشت رو عوض میکنی عیب نداره ب اون یکی میگی چه خوبه ک ناراحت نشدی قدیمیه یعنی ک قدیمیه بعدش میگی نه زیاد گرفته میگی من باشم ردش میکنم دورم شلوغ باشه ،مادرش اونارو با زحمت خریده اینطوری قدر دان هستین؟نهایتش میتونه بزاره برای خانواده ش اگه خودش نخواد نه ردشون کنه،اون خانمم درست گفتن زیاد من نکته اموزنده ای ندیدم!ان شالله خوشبخت و خوشحال باشی و در ازمونتم موفق.وسایلتم مبارکت باشه ان شالله با دل خوش ازشون استفاده کنی

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
من مامانم ازوقتی کوچیک بودیم منوخواهرم شروع کردبخریدکردن جهیزیه برامون طوری ک وقتی ک عقدکردم کالاهای ...

از مد نیفتادن؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706