2726

دستشون درد نکنه من ک مامانم مسن بودن و ابجیام گرفتار و شوهرمم درگیر ساختن خونه چ عذابی کشیدم سر خرید جهازم و بردنشون و چیدنسون...خیلی خوبه اینجوری حاضر و اماده میری خونت چیده شده مبارکت باسه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قانع ندیدی بنظرم 

من که نگفتم قانعم گفتم سخت نمیگیرم 

من خانوادم خیلی حساسن واسه جهاز وگرنه خودم دوس داشتم برم تو زندگی با شوهرم دوتایی هرچی نیاز داشتیم بخریم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728

سلام. 

منم همینطور اصلا برای خرید جهیزیه نظری نمیدادم، چرا مثلا میگفتن فلان چیز چه رنگی؟ منم برای رنگ نظر میدادم. 

شوهرمم از لیست جهیزیه کلی از وسایل رو خط زد و خواهش کرد نخرن. 

برای چیدن هم خودمون یه روز یواش یواش چیدیم. 

خیلی راحت گرفتیم و استرس نداشتیم. خرج بیخودی هم نکردیم. 

البته بگما منم فقط شوش خودم رفتم و خرید مبلم بقیه رو همشو سپردم به دایی و زندایی چون سنون به ما نزدیک بود شدیدا هم سلیقشونو قبول داشتم من کار خاصی نداشتمااا راستش دانشجو بودم و از زیر کار در میرفتم چیدن خونمم من فقط ویترینمو چیدم بقیشو همشو خاله هامو همین زن داییمو مامانم چیدن خیلی هم خوب بود منم براشون اهنگ گذاشته بودم جنگولک بازی در میاوردم

دوست عزیز،من فقط پارچه مبلی جهازم رو انتخاب کردم،اینم میرفتم کلاس،بغل کلاسم بود.

هیچ کدوم از وسایلم رو تا شب عروسی ندیدم.تمام وسایل رو مامان خریدند.زمانی هم که جهازم رو چیدند،من امتحان داشتم،رفتم خونه دختر خاله ام نشستم درسم رو بخونم. 

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مبارکه عزیزم چه خوبه سلیقه بقیه رو قبول داری 

مجبورم میفهمی؟مجبووور 😂دو دست کاسه بشقاب ارزش این حرفارو نداره که آدم میخواد چیکار کنه مگه در بدترین حالت  میدم به تازه عروسی که خیلی نیاز داره و خوشحالش ميكنم دوباره خودم میگیرم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

هه فکر کردم میخوای بگی دلت شکسته و اصلا اون جیزهایی که میخواستی رو نگرفتن

برای من این طوری بود خواهرم که ازدواج کرد برای جهازش و سیسمونیش مامانم همههههه چی گرفت تازه برای یادگاری مثلا هرچی ظرف آنتیک و کرستال بود برد بعد که نوبت به من شد شوهرم پسر عموی شوهر همین خواهرمه مامانم گفت دهنت رو باز کنی بگی ابنو میخوام اونو میخوام دهنت رو حر میدم یه چیز خیلیییییییییی مختصر داد که یه وانت هم نبود سیسمونی هم نداد همون چیز مختصر رو هم تو یه اتاق مادرشوهرم جا دادن گفتن برو اینجا زندگی کن 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
همه کس

همه کس مهم نیس چی میگه مردم حرف زیاد میزنن مهم همسرته که اگه تو جهاز نیاوردی ازونورم نباید از همسرتم انتظار عروسی و خرج زیاد داشته باشی دو نفری باهم زندگیتون رو میساختید

درضمن کسی که به خاطر چهارتا تیر و تخته هی بخواد به ادم سرکوفت بزنه اون آدم ارزش حرص خوردن نداره

حالا دستتتت واسه شما خانم وکیل👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

😍😍😍😍😘😘😘

2706