2726

هرکی مث من بود دستاش بالا

بچه ها ما تابستون 96نامزد شدیم قرار شد تابستون 98 عروسیمون باشه که از قضا من آذر ماه آزمون وکالت دارم که خیلی هم سخته.و من به شدت مشغول خوندنم.شوهرم نذاشت عروسی بگیریم گفت عروسی کارش زیاده وقتت کلا گرفته میشه و درست مهم تره عروسی رو انداخت آذر.📃📒📄📰🗞📑

حالا این مدت مامانم هی میخواست جهاز بگیره من وقت نمیکردم برم 

اون بنده خدا هم همرو میرفت به سلیقه خودش میگرفت من فقط میگفتم مثلاً برقیام سیلور باشه ظرفام سفید باشه.طوری که مثلا هروقت میومدم خونه میدیدم یه کارتن جدیده میگفتم این چیه میگفت مثلا برات اتو خریدیم صورتیش قشنگ تر بود ماهم اینو گرفتیم منم میگفتم ااا مرسی😂

فقط واسه سرویس چوبم یه روز با چک و لگد بردنم نمایشگاه😂

فردا میخوان برن شوش با خالم برام سرویس غذاخوری و پذیرایی و پلاستیکی بخرن

دستشان درد نکند😁😁😁

این لیست جهازم که قربونش نرم تمومی نداره تازه نصف چیزایی که تو لیست نوشته بودن رو من روش لاک غلط گیر گرفتم گفتم نمیخوام.چه خبررره؟؟؟چرا انقد میخرید شما که مامانم ازتون یاد گرفته داره تقلید میکنه همه چی میخواد بخره؟😫😡😡

حلالتون نميكنم با این فرهنگ سازی غلطتون😁

خلاصه ما یه روز صبح رفتیم تشریفاتی همونجا تالارو رزرو کردیم بعدازظهر همون روزم تو یه ساعت آتلیه و آرایشگاه رو.💄🎞📷📸📹📼

حالا هشتم امتحانمه بیست و یکم عروسیه.زمان خوبیه واسه خرید لباس عروس نه؟؟؟

حالا یه مقدار از جهاز مونده که باید دوباره زحمتش رو برن بکشن با هرکی دوس دارن من که نمیرم😅

خونه هم هرچی گفتم بابا بذارید بعد عروسی نم نم میچینیم نمیدونم چرا فحشم میدن نامردا.شما میدونید؟منم کلید دادم گفتم خودتون برید بچینید رو در هر کابینت و کمد برچسب بزنید بنویسید چیو کجا گذاشتید تا وقتی که جاهاشونو یاد بگیرم 🏚🏠🏡

خلاصه که همه اینارو گفتم که بگم دخترای گل انقد سخت نگیرید به خودتون و خانواده‌هاتون مث من نباشیدا ولی این همه حساسیت که دارید هم خوب نیست 

بابا چهارتا تیر و تخته ارزش این همه حرص خوردن نداره.

ولی وکالت ارزششو داره مگه نه؟😂😂😂 انصافاً حال کردید همشو یه جا نوشتم زجرتون ندادم؟ 

حالا دست بزنید برام انقد خانومم 😍😍

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

هرکی گفت طولانیه میزنمش. تاپیک فانه و آموزنده بخونید😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا انصافه. من هیچی جهاز نداشتم...  و همش حرف بشنوم

حرف از همسرت؟

به جای تاپیک زدن برو سرِ درس و مشقت!😠

تو استراحتم فعلا 😂

منم همه ی جهیزیه رو مامانم با سلیقه خودش خرید فقط من مبل و فرش و سرویس خوابم رو خودم رفتم انتخاب کردم چون سرکار میرفتم خسته بودم حوصله گشتن نداشتم مامانم بیکار بود و هرروز بازار بود و خرید میکرد راضیم بود از همه ی خریدا کلا سخت گیر نیستم خونمو که چیدم همه عاشق چیدمان و وسیله هام شده بودن 

2706