2726

تو تمام عمرمون یه مسافرت خانوادگی نرفتیم! حتی یه بار! الان چند سالیه من ازدواج کردم! وقتی میرم مسافرت کلا باهام تا یه مدت قهر میکردن یا دعوا به بهانه های مختلف! شوهرم مسافرت خیلی دوست داره و مارو زیاد میبره سفر... تازگیا هم وقتی میریم سفر زودی با بابام اینا میرن یه شهر نزدیک شهر خودمون! بعد پیش شوهرم برام تعریف میکنه! موندم چرا!!

یا مثلا بهم حتی یه تیکه جهاز ندادن، کل وسایل رو شوهرم خریده، بعد هی میگه تو خونت هیچ چی نداری!!!

یا به زندگیم یا خانواده ی شوهرم ایراد میگیره! این مسافرت رفتنش هم بعد من دیگه نمیدونم چیه !!! کاری به اینکه سفر میره ندارم....حرفم به اینه سی سال تا سر کوچه مارو نبردن ! الان من برم جایی بعدش فوری میره !

حساس نباش بذار خوش باشن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728