2737
2734
عنوان

موهام پر پشته شونه کردنش سخته ...

103 بازدید | 10 پست

یه مدت روغن نارگیل میزدم بعد حموم خیلی خوب بود الان رفتم دوباره خریدم بوش عوض شده خیلی بد بو شده نرم کننده هم دوست ندارم چون موهامو چرب میکنه راهنمایی کنید چه کار کنم یه چیز ارزون معرفی کنید روغن نارگیلو ۱۰ هزار تومن میخریدم روغن ارگان همه تعریف میکنن ولی گرونه گره باز کن موی کودکم امتحان کردم به درد نمیخوره چه کار کنم

روغن نارگیل چرب نمیکنه بعد نرم کننده ک تو همون حمام میشوریش چرب میکنه موهاتو؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مارک بیول یه ماسک های بعد از حمام داره به بستنی مو معروف هستن.مدل های مختلفی داره.من به شخصه استفاده نکردم اما اینستاگرام دیدم خیلی طرفدار داره و راضی هستن.سرچ کنید ببینید کدومش مناسب موهای شما هست تست کنید.نسبت به حجمش قیمتش مناسبه

درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!
2738