2703
2553
عنوان

آبرومورفت زندگیم پاشید 😢😢کاری که نباید میشد شد.از حماقت خودم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 25937 بازدید | 326 پست

چرا اینقدر به این بنده ی خدا توهین کردین؟؟؟ یعنی چی این حرفا؟ شما هیچکدوم جای این خانوم نیستید.قضاوتش نکنید.خدا رو خوش نمیاد و قطعا شمایی که میگی من فلان و من بهمان خدا سخت حالتو میگیره.شک نکن.اومده درد دل میکنه داره میگه پشیمونه.شما چه خبر دارید از دل این خانم از زندگیشتز شوهرش؟؟؟ از میزان رابطه و خیانتش؟؟؟؟ اصلا درسته که خیانت توجیه نداره ولی این حرفو وقتی بیرون گود هستید میشه راحت گفت.لطفا اگه نمیتونید براش مرهم باشید و دعای خیر کنید دل شکسته شو خرد تر نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما مشخصا بی توجهی همسر بی مهری بی پولی کتک و هربدبختی دیگه نباید بهونه ای برای خیانت باشه چون کرامت انسانی یه انسان متأهل بخاطر شخص خودش باید جلوی اینکارشو میگرفت نه شوهرش

ولی تاپیکای این بنده خدا رو خوندم واقعا تو عذاب تنهایی بوده والان بشدت پشیمونه بسه دیگه الان داره تنبیه میشه امام علی می فرمایند اگر کسی و شب در حال گناه دیدی صبح به همون چشم نگاه نکن شاید توبه کرده باشه این بنده خدا هم توبه کرده

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
2456
دردمو خووب فهمیدی خیییلی خوب درد تنهایی 😢😢خییلی بده.

بازم میگم استارتر دلیل نمیشد برای اینکارت با اینکه درد سنگینیه ولی از اونجایی که خدا زود دستتو رو کرد اینو بدون که دوستت داره و دستت رو گرفته و نزاشته تو این منجلاب فرو بری و حالا هم با اندوهی که میکشی پاکت میکنه مطمئن باش اگه خدا بهت امیدی نداشت تا ته کثافت خیانت پیش میرفتی 

پس بقیه رو ول کن دامن خدا و ائمه رو بگیر زار بزن توبه کن از خدا بخواه هر چی به صلاحته برات پیش بیاره و بدل شوهرت هم بندازه که ازت بگذره خدا مهربونه عزیزم امیدوار باش

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
بچه ها منم هرچی از دهنم اومد و نوشتم ولی یهو دلم لریزد پاکش کردم ولش کنید ب حال خودش تو لجن زاری ک د ...

چطور بخودتون اجازه میدین ب یکی انقدر توهین کنین! وقتی از زندگیش ازشوهرش از گذشتش از راه های رفته اش هیچی نمیدونین!!

اشتباهه این خانم مبرهن و واضحه ولی این صحبتای شما اصلا درست نیست

🕊️ free
خودم دستمو رو کردم رفتم به شوهرم گفتم.

غصه نخور. خدا ستارالعیوبه فقط از خدا کمک بخواه. حالا ک توبه کردی خودتو به شوهرت ثابت کن. قضاوت کار هرکسی نیست پس به حرفهای اینجا گوش نده. توکل بر خدایت کن.. کفایت میکند حتما..

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
2714

ایشالا  عزیزم خدا بهت کمک میکنه مشکلاتت تمام میشه ما ادما گاهی یسری کار ها میکنیم که غیر قابل جبرانه خودمون با دست خودمون میگیریم زندگیمون رو میپوکونیم ایشالا درست میشه صبور باش